x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در فنلاند

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه علمی کاربردی متروپولیا فنلاند در رشته خدمات اجتماعی

به عنوان لیسانس خدمات اجتماعی ، شما واجد شرایط کار با گروه های مختلف مشتری هستید. ارائه خدمات و کار مشتری از طریق یک چارچوب آموزشی اجتماعی دیده می شود.این کار ممکن است شامل پشتیبانی از مشتری در محیط خانه یا اجتماعشان ، هماهنگی خدمات یا راهنمایی و کمکهای حمایتی باشد.ممکن است کار با خانواده ها و افراد در هر سنی در مناطقی از قبیل: حمایت از کودک ، آموزش زود هنگام کودک ، کار در اجتماع ، جلوگیری از سوء مصرف مواد یا ارتقاء سلامت روان انجام شود.

کشور: فنلاند
دانشگاه:
دانشگاه علمی کاربردی متروپولیا
رتبه: ‎+1000
دانشگاه علمی کاربردی متروپولیا (فنلاندی: Metropolia Ammattikorkeakoulu) بزرگترین دانشگاه علمی کاربردی فنلاند است که در منطقه کلانشهر هلسینکی واقع شده است. [1] این دانشگاه چهار رشته تحصیلی دارد: فرهنگ ، تجارت ، مراقبت های بهداشتی و خدمات اجتماعی و فناوری. تدریس به زبان انگلیسی نیز ارائه می شود. تعداد دانش آموزان 16400 نفر و کارکنان حدود 1000 نفر هستند. در سال 2018 نزدیک به 2900 دانشجو فارغ التحصیل از این دانشگاه بودند.دانشگاه علمی کاربردی متروپولیا یکی از بین المللی ترین دانشگاه های علوم کاربردی فنلاند است.دوازده برنامه در سطح بین المللی ، تحرک دانشجویی و معلمان ، فرصت های شغلی در خارج از کشور و پروژه های مختلف نقش اساسی در فعالیت های بین المللی در کلانشهر دارند.
رشته تحصیلی:
خدمات اجتماعی
خدمات اجتماعی طیف وسیعی از خدمات عمومی است که توسط دولت ، سازمانهای خصوصی ، انتفاعی و غیرانتفاعی ارائه می شود.این خدمات عمومی با هدف ایجاد سازمانهای مؤثرتر ، ایجاد جوامع قوی تر و ترویج برابری و فرصت است.خدمات اجتماعی شامل مزایا و امکاناتی مانند آموزش ، یارانه غذا ، مراقبت های بهداشتی ، پلیس ، خدمات آتش نشانی ، آموزش شغلی و مسکن یارانه ای ، پذیرش ، مدیریت جامعه ، تحقیقات سیاسی است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: هلسینکی
موضوع دوره: خدمات اجتماعی
طول دوره: 3.5 سال
ظرفیت (نفر): 22
مبلغ دقیق شهریه: 12,033 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 20, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 20, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 15
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱