x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در فنلاند

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه علمی کاربردی نوویا در رشته ی پرستاری

رشته مقطع لیسانس مراقبت های بهداشتی ، پرستاری یک برنامه کوچک ، انعطاف پذیر و آشنا با بسیاری از دانشجویان بین المللی است. این دانشگاه پرستاران دارای مجوز فرهنگی را در یک محیط چند فرهنگی آموزش می دهد. تمرکز بر همکاری های بین المللی است و این دانشگاه دانشجویان خود را ترغیب می کند تا بخش هایی از مطالعات خود را در دانشگاه های همکار یا به عنوان دانشجویان متحرک انجام دهند. کار پروژه ، کار گروهی و یادگیری ترکیبی روشهای تدریس موجود در برنامه هستند.

 

 

کشور: فنلاند
دانشگاه:
دانشگاه علمی کاربردی نوویا
رتبه: ‎+1000
دانشگاه علمی کاربردی نوویا (سوئدی: Yrkeshögskolan Novia) یک موسسه آموزش عالی حرفه ای (دانشگاه حرفه ای) در فنلاند است. این برنامه دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد را به زبان سوئدی در واسا ، تورکو ، راسبورگ و جیکوب استاد ارائه می دهد. این دانشگاه در تاریخ 1 اوت 2008 با ادغام پلی تکنیک سیدووست و پلی تکنیک سوئد تشکیل شد. همچنین رشته هایی به زبان انگلیسی در این دانشگاه تدریس می شود. رشته هایی از قبیل مهندسی انرژی و محیط، فناوری دریایی، مدیریت دریایی و رشته پرستاری در مقطع کارشناسی و رشته های مقطع کارشناسی ارشد به صورت پاره وقت در این دانشگاه ارائه می شود.
رشته تحصیلی:
این رشته در جهت آماده سازی پرستاران برای کار در بیمارستان های دولتی و خصوصی، مطب دکتر، مراکز توانبخشی، کلینیک ها و ... آموزش های لازم را برای دانشجویان فراهم می کند. مباحثی که در این رشته تدریس می شوند شامل علوم پرستاری، اصول تحقیقات پزشکی و توانایی مدیریت کادر پزشکی می باشد. علاوه بر مباحث تئوری دوره های تحصیلی پرستاری به آموزش عملی پرستاران که منجر به آشنایی با محیط های بیمارستانی و درمانی می شود نیز می پردازد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: تورکو
طول دوره: 3.5سال
مبلغ دقیق شهریه: 9,917 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 1, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 15
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱