x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در فنلاند

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه ساوانیا فنلاند در رشته اینترنت اشیاء

برنامه B.Eng درجه در Savonia UAS با هدف توسعه متخصصان فن آوری اطلاعات با تخصص در اینترنت اشیا انجام می شود. شما می آموزید که در زمینه فناوری جهانی با تغییر مداوم روبرو شوید و نسبت به نیازهای تعیین شده توسط شرکای بین المللی آگاه باشید. به عنوان یک مهندس اینترنت اشیاء شما به ویژه در زمینه کاربرد و توسعه خدمات در بخش های دیجیتال بهداشت و صنعت مهارت پیدا خواهید کرد. به عنوان مثال شما را به عنوان سرمایه ای برای شرکت های کوچک و متوسط ​​در جهان تبدیل می کند.

کشور: فنلاند
دانشگاه:
دانشگاه ساوانیا
رتبه: ‎+1000
دانشگاه علوم کاربردی ساونیا (فنلاندی: دانشگاه علمی کاربردی ساونیا) یک موسسه محلی آموزش عالی فنلاند متعلق به شهرداری است که در شهرهای کووپیو ، ایسالمی و وارکائوس مستقر است. دانشگاه ساونیا برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. این ششمین دانشگاه بزرگ دانشگاه علمی کاربردی فنلاند با حدود 6500 دانشجو است.بزرگترین رشته آموزش مهندسی را داراست. مهندسان بعد از حداقل چهار سال فارغ التحصیل می شوند و پس از آن مدرک Insinööri (AMK) ، معادل لیسانس مهندسی (BEng) دریافت می کنند. این دانشگاه دومین رشته بزرگ تجارت را دارد که حداقل 3 سال و 210 اعتبار ECTS به دانشجویان خود آموزش می دهد. مطالعات تجاری منجر به درجه Tradenomi ، معادل لیسانس مدیریت تجارت می شود.
رشته تحصیلی:
اینترنت اشیاء
اینترنت چیزها (به اختصار آی‌اوتی) یا چیزنت که گاهی اینترنت اشیاء نیز برای آن به کار می‌رود، به‌طور کلی اشاره دارد به اشیا و تجهیزات محیط پیرامون‌مان که به شبکه اینترنت متصل شده و توسط اپلیکیشن‌های موجود در تلفن‌های هوشمند و تبلت قابل کنترل و مدیریت هستند. اینترنت چیزها به زبان ساده، ارتباط سنسورها و دستگاه‌ها با شبکه‌ای است که از طریق آن می‌توانند با یکدیگر و با کاربرانشان تعامل کنند. این مفهوم می‌تواند به سادگی ارتباط یک گوشی هوشمند با تلویزیون باشد یا به پیچیدگی نظارت بر زیرساخت‌های شهری و ترافیک. از ماشین لباسشویی و یخچال گرفته تا پوشاک؛ این شبکه بسیاری از دستگاه‌های اطراف ما را در برمی‌گیرد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کوپیو
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 5,480 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 22, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 15
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱