۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در فنلاند

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه علمی کاربردی سناجوکی فنلاند در رشته پرستاری

كارشناسان پرستاري در محيط هاي مختلف مراقبت هاي بهداشتي و اجتماعي هستند. وظیفه اصلی آنها ترویج و حفظ سلامت و همچنین پیشگیری از بیماری است. آنها مراقبت و توانبخشی افراد بیمار ، نزدیکان ، خانواده ها و اجتماعات خود را انجام می دهند.

کشور: فنلاند
دانشگاه:
دانشگاه علمی کاربردی سناجوکی
رتبه: ‎+1000
دانشگاه علوم کاربردی سناجوکی (فنلاندی: Seinäjoen ammattikorkeakoulu) یک موسسه محلی آموزش عالی فنلاند متعلق به شهرداری است که شهرداری اوستروبوتنیای جنوبی مستقر است. سیستم آموزش عالی فنلاند به دانشگاه های سنتی تحقیقاتی تقسیم می شود ، که بیشتر به تحقیقات دانشگاهی و دانشگاه های علوم کاربردی متمرکز می شوند که بر روابط زندگی بیشتر تأکید می کنند. تعداد دانشجویان تمام وقت 5000 نفر و اعضای دانشگاهی و سایر کارمندان 380 نفر هستند. دانشگاه سناجوکی دارای 19 برنامه لیسانس و 7 دوره کارشناسی ارشد است. سه مقطع از این دانشگاه کاملاً به زبان انگلیسی تدریس می شود (تجارت بین المللی ، پرستاری و دوره کارشناسی ارشد در مدیریت تجارت بین المللی).
رشته تحصیلی:
رشته پرستاری
این رشته در جهت آماده سازی پرستاران برای کار در بیمارستان های دولتی و خصوصی، مطب دکتر، مراکز توانبخشی، کلینیک ها و ... آموزش های لازم را برای دانشجویان فراهم می کند. مباحثی که در این رشته تدریس می شوند شامل علوم پرستاری، اصول تحقیقات پزشکی و توانایی مدیریت کادر پزشکی می باشد. علاوه بر مباحث تئوری دوره های تحصیلی پرستاری به آموزش عملی پرستاران که منجر به آشنایی با محیط های بیمارستانی و درمانی می شود نیز می پردازد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کامپوسرانتا
طول دوره: 3.5 سال
مبلغ دقیق شهریه: 11,534 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: April 10, 2022 - ددلاین ثبت نام: January 22, 2022
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 15