x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در فنلاند

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه علمی کاربردی سناجوکی فنلاند در رشته مدیریت کسب و کار بین الملل

این برنامه با هدف ارائه مهارت های آموزشی و مدیریت تخصصی ، به دانشجویان آماده برای کار در یک محل تجارت بین المللی ارائه می شود. مقطع کارشناسی ارشد در مقیاس زمانی دو ساله اجرا می شود. دوره چرخه دوم (کارشناسی ارشد) که در دانشگاه علوم کاربردی گرفته می شود ، یک دوره چرخه دوم در سیستم آموزش عالی اروپا است و همان مدرک دانشگاهی و دولتی را به عنوان مدرک فوق لیسانس در دانشگاه دریافت می کند.

کشور: فنلاند
دانشگاه:
دانشگاه علمی کاربردی سناجوکی
رتبه: ‎+1000
دانشگاه علوم کاربردی سناجوکی (فنلاندی: Seinäjoen ammattikorkeakoulu) یک موسسه محلی آموزش عالی فنلاند متعلق به شهرداری است که شهرداری اوستروبوتنیای جنوبی مستقر است. سیستم آموزش عالی فنلاند به دانشگاه های سنتی تحقیقاتی تقسیم می شود ، که بیشتر به تحقیقات دانشگاهی و دانشگاه های علوم کاربردی متمرکز می شوند که بر روابط زندگی بیشتر تأکید می کنند. تعداد دانشجویان تمام وقت 5000 نفر و اعضای دانشگاهی و سایر کارمندان 380 نفر هستند. دانشگاه سناجوکی دارای 19 برنامه لیسانس و 7 دوره کارشناسی ارشد است. سه مقطع از این دانشگاه کاملاً به زبان انگلیسی تدریس می شود (تجارت بین المللی ، پرستاری و دوره کارشناسی ارشد در مدیریت تجارت بین المللی).
رشته تحصیلی:
این رشته با هدف تربیت مدیران كارآمد طراحی شده و تقریباً كاربردی‌تر از رشته مدیریت می‌باشد، این افراد پس از فراگرفتن دانش مدیریت و کسب تجارب مدیریتی، نیروهای ارزنده‌ای خواهند شد كه می توانند با تركیب دانش تخصصی و مدیریتی خود و کار در زمینه‌های بالا نقش مهمی در بهبود مدیریت جامعه ایفا نمایند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کامپوسرانتا
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 12,688 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: April 10, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 22, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 15
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱