x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در فنلاند

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه علمی کاربردی جنوب شرقی فنلاند در رشته طراحی بازی های ویدیویی

فارغ التحصیلان مدرک طراحی بازی های ویدیدیی با تأکید بر برنامه ریزی و توسعه بازی ها، درک روشنی از صنعت بازی ، به تولید بازی می پردازند. این مدرک از طریق تکالیف تحقیق و توسعه این صلاحیت را می دهد تا در زمینه های خاصی از طراحی بازی و زمینه های دیگری که از مدل سازی و انیمیشن سه بعدی مانند تبلیغات و تولید تلویزیون استفاده می کنند ، متخصص شوید. این رشته مطالعات اساسی هنر و مهارت های طراحی ، روش های طراحی و ابزارهای حرفه ای را پوشش می دهد. مراکز آموزشی در زمینه مدل سازی سه بعدی ، هنر مفهومی ، نویسندگی فیلمنامه و مکانیک بازی قرار دارند.

 

کشور: فنلاند
دانشگاه:
دانشگاه علمی کاربردی جنوب شرقی فنلاند
رتبه: ‎+1000
دانشگاه علمی کاربردی فنلاند جنوب شرقی (Xamk) یک دانشگاه علمی کاربردی در فنلاند است. این در ابتدای سال 2017 تاسیس شد ، هنگامی که دانشگاه علمی کاربردی کیمنلاکسو و دانشگاه علمی کاربردی میکلو با هم ادغام شدند. این دانشگاه پنجمین دانشگاه بزرگ علوم کاربردی فنلاند با 9400 دانشجو و 750 عضو هیئت علمی در چهار دانشگاه است. دانشگاه جنوب شرقی فنلاند به طور مشترک متعلق به شهرهای میکلی ، کوتکا ، ساونلینا و کوالا است و میکلی دارای اکثریت سهام (52٪) از آگوست 2019 است. برنامه ی آموزش زامک که در چهار دانشگاه مختلف ارائه می شود ، با الزامات زندگی کاری و شرکت ها ارتباط تنگاتنگی دارد. از سال 2019 ، دانشگاه زامک در کل 62 برنامه کارشناسی ارشد و 27 برنامه کارشناسی ارشد ارائه داده است و تعداد دانشجویانی که سالانه فارغ التحصیل می شوند حدود 1700 نفر است.
رشته تحصیلی:
طراحی بازی های ویدئویی
طراحی بازی، هنر استفاده از اصول طراحی و زیبایی شناسی برای طراحی یک بازی برای سرگرمی، اهداف آموزشی و یا ورزش است. البته دانش بازی سازی امروزه در دیگر بخش های تعاملی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. طراحان بازی اهداف ، قواعد و چالشهایی را برای تعریف بازی های رومیزی، بازی های نقش آفرینی، ورزشی، بازی های ویدیویی، بازی های جنگی و یا شبیه سازها ایجاد می کنند تا بتوانند تعامل مطلوبی را بین شرکت کنندگان و تماشاگران احتمالی ایجاد کنند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: پاراتایکنت
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 6,598 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 26, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 15, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 15
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱