۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در فنلاند

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه علمی کاربردی جنوب شرقی فنلاند در رشته فناوری اطلاعات

برنامه فناوری اطلاعات (IT) به شما امکان می دهد تا به برنامه نویسان آینده بپیوندید. برنامه IT پایه و اساس کاملی در زمینه فناوری اطلاعات به شما می دهد و به شما امکان می دهد تا با برنامه مطالعاتی انعطاف پذیر در زمینه مورد علاقه خودتان تخصص داشته باشید. با استفاده از این روش می توانید نقاط قوت شخصی خود را به عنوان یک مهندس فناوری اطلاعات آینده بیابید و استفاده کنید.

کشور: فنلاند
دانشگاه:
دانشگاه علمی کاربردی جنوب شرقی فنلاند
رتبه: ‎+1000
دانشگاه علمی کاربردی فنلاند جنوب شرقی (Xamk) یک دانشگاه علمی کاربردی در فنلاند است. این در ابتدای سال 2017 تاسیس شد ، هنگامی که دانشگاه علمی کاربردی کیمنلاکسو و دانشگاه علمی کاربردی میکلو با هم ادغام شدند. این دانشگاه پنجمین دانشگاه بزرگ علوم کاربردی فنلاند با 9400 دانشجو و 750 عضو هیئت علمی در چهار دانشگاه است. دانشگاه جنوب شرقی فنلاند به طور مشترک متعلق به شهرهای میکلی ، کوتکا ، ساونلینا و کوالا است و میکلی دارای اکثریت سهام (52٪) از آگوست 2019 است. برنامه ی آموزش زامک که در چهار دانشگاه مختلف ارائه می شود ، با الزامات زندگی کاری و شرکت ها ارتباط تنگاتنگی دارد. از سال 2019 ، دانشگاه زامک در کل 62 برنامه کارشناسی ارشد و 27 برنامه کارشناسی ارشد ارائه داده است و تعداد دانشجویانی که سالانه فارغ التحصیل می شوند حدود 1700 نفر است.
رشته تحصیلی:
رشته فناوری اطلاعات
جارت الکترونیکی به عنوان یکی از مباحث مهم «فناوری اطلاعات و ارتباطات» مورد تأکید کارشناسان بوده و با سرعت در حال جایگزین شدن تجارت سنتی است و بسیاری از کشورها بهره‌مندی از آن را سرلوحه استراتژیهای بازرگانی خود قرار داده‌اند. (خرید و فروش و تبادل هر گونه کالا، خدمات یا اطلاعات از طریق شبکه‌های رایانه‌ای یا انجام مبادلات تجاری در یک قالب الکترونیکی)، از تعاریفی است که برای تجارت الکترونیکی بیان شده‌است. در کل نظام داد و ستد الکترونیکی اولین مشخصه آن سرعت، دقت، صحت، کنترل آمار و ارقام و استفاده صحیح از فرمهای استاندارد مربوطه بسیار حائز اهمیت می‌باشد و برای تصحیح اشتباهات ثبتی فرصت کوتاه است. با این وجود کارشناسان معتقدند که به صرف وجود برخی خطرات نمی‌توان از کارایی بالا و دستاوردهای مهم اقتصادی تجارت الکترونیکی چشم پوشید و استفاده از آن را برای سود بردن از گردونه تجارت جهانی الزامی می‌دانند و معتقدند استفاده از این فناوری جدید نیازمند {ایجاد بسترهای فکری و فرهنگی }برای پذیرش آن از طرف جامعه، رفع موانع حقوقی و قانونی و تأمین پیش نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: پاراتایکنت
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 6,598 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 26, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 15, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 15