۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در فنلاند

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه علمی کاربردی جنوب شرقی فنلاند در رشته مدیریت سلامت

آیا به تجارت و رفاه علاقه دارید؟ در حین تحصیل در رشته مدیریت سلامت ، یاد می گیرید بر اساس داده های فناوری پیشرفته ، خدمات رفاهی را تهیه و تولید کنید. هدف از خدمات سلامت ارتقاء کیفیت زندگی ، سلامتی و توانایی کار است. تقاضا برای خدمات سلامت رو به افزایش است که این امر باعث شده است تا بتوانیم از مناسب بودن و اثربخشی خدمات مختلف در موقعیتهای مختلف و برای گروهها هدفی متفاوت را ارزیابی کنیم.

 

 

کشور: فنلاند
دانشگاه:
دانشگاه علمی کاربردی جنوب شرقی فنلاند
رتبه: ‎+1000
دانشگاه علمی کاربردی فنلاند جنوب شرقی (Xamk) یک دانشگاه علمی کاربردی در فنلاند است. این در ابتدای سال 2017 تاسیس شد ، هنگامی که دانشگاه علمی کاربردی کیمنلاکسو و دانشگاه علمی کاربردی میکلو با هم ادغام شدند. این دانشگاه پنجمین دانشگاه بزرگ علوم کاربردی فنلاند با 9400 دانشجو و 750 عضو هیئت علمی در چهار دانشگاه است. دانشگاه جنوب شرقی فنلاند به طور مشترک متعلق به شهرهای میکلی ، کوتکا ، ساونلینا و کوالا است و میکلی دارای اکثریت سهام (52٪) از آگوست 2019 است. برنامه ی آموزش زامک که در چهار دانشگاه مختلف ارائه می شود ، با الزامات زندگی کاری و شرکت ها ارتباط تنگاتنگی دارد. از سال 2019 ، دانشگاه زامک در کل 62 برنامه کارشناسی ارشد و 27 برنامه کارشناسی ارشد ارائه داده است و تعداد دانشجویانی که سالانه فارغ التحصیل می شوند حدود 1700 نفر است.
رشته تحصیلی:
رشته مدیریت سلامت
در رشته مدیریت سلامت ، شما می توانید با بهره‌گیری از فناوری پیشرفته ، چگونگی سنجش بهزیستی و سلامتی را مطالعه کنید. شما می آموزید که چگونه از این اطلاعات در توسعه و تولید خدمات برای رفاه استفاده کنید. این مطالعات اطلاعات را با مباحث تجاری ترکیب می کند. ورزش بدنی و سلامت نقش مهمی در توانایی انسان در کار و انجام آن دارد. با کمک فناوری ، سنجش و ارزیابی سلامت راحت تر از گذشته است. اندازه گیری داده های اطلاعات به ایجاد خدمات جدید برای حمایت از سلامت و توانایی اجرا همراه با فرصت های شغلی جدید کمک می کند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: پاراتایکنت
طول دوره: 3.5 سال
مبلغ دقیق شهریه: 6,598 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 26, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 15, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 15