x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در فنلاند

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه تورکو فنلاند در رشته امنیت سایبری

امنیت سایبر در قرن بیست و یکم با محافظت از سیستم های رایانه ای در برابر تهدیدات دیجیتالی مانند سرقت ها و آسیب دیدن سخت افزار ، نرم افزار و داده های الکترونیکی نقش اساسی دارد. مدارک امنیت سایبر در انگلستان برای دانشجویانی که مایل به انجام حرفه ای در شبکه های رایانه ای و سیستم های امنیتی اطلاعات هستند ایده آل است.

کشور: فنلاند
دانشگاه:
دانشگاه تورکو
رتبه: ‎287
دانشگاه تورکو در شهر تورکو در جنوب غربی فنلاند قرار دارد. از لحاظ ثبت نام دانشجو بعد از دانشگاه هلسینکی و دانشگاه تامپر سومین دانشگاه بزرگ فنلاند است که در سال ۱۹۲۰ تأسیس شده‌است. این دانشگاه تقریباً ۲۰۰۰۰ دانشجو دارد، از این تعداد که شامل ۲۰۰۰ دانشجوی تحصیلات تکمیلی با بیش از ۱۰۰۰ نفر دانشجوی بین‌المللی است.
رشته تحصیلی:
امنیت سایبری
امنیت سایبری کاربردی یک برنامه کاربردی است که سناریوهای امنیتی واقعی جهان را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. دانش آموزان یاد می گیرند از کامپیوترها در برابر هکرها محافظت کنند، شبکه های بی سیم را ایمن کنند، رایانه ها را در مقابل بدافزار حافظت کنند و تهدیدات امنیتی را شناسایی کنند. دانش جویان همچنین یاد می گیرند که چگونه کامپیوترهای مسکونی، مشاغل تجاری و تقاضاها را در شرکت های دولتی و خصوصی برای پرداختن به مسائل امنیت اینترنت در دنیای امروز یاد بگیرند. دانشجویان همچنین برای گواهی نامه های بین المللی صنعت امنیت سایبری CompTIA Security + و CompTIA CySA + آماده می شوند
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: تورکو
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 12,860 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: August 20, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 31, 2021
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021