۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در فنلاند

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه تورکو فنلاند در رشته علوم اعصاب

دانشمند علوم اعصاب، دانشمندی بین رشته‌ای است. که به طور نزدیک با رشته‌های دیگری مانند: ریاضیات، زبان شناسی، مهندسی، کامپیوتر، شیمی، فلسفه، روانشناسی و پزشکی به تعامل می‌پردازد.

دانشمندان علوم اعصاب عوامل سلولی، عملکردی، رفتاری، تکاملی، محاسباتی، مولکولی و پزشکی سیستم عصبی را مطالعه می‌کنند. زمینه‌های تحقیقاتی گوناگونی وجود دارد که روی جنبه‌های مختلف تمرکز داشته ولی اغلب با یکدیگر همپوشانی دارند.

کشور: فنلاند
دانشگاه:
دانشگاه تورکو
رتبه: ‎287
دانشگاه تورکو در شهر تورکو در جنوب غربی فنلاند قرار دارد. از لحاظ ثبت نام دانشجو بعد از دانشگاه هلسینکی و دانشگاه تامپر سومین دانشگاه بزرگ فنلاند است که در سال ۱۹۲۰ تأسیس شده‌است. این دانشگاه تقریباً ۲۰۰۰۰ دانشجو دارد، از این تعداد که شامل ۲۰۰۰ دانشجوی تحصیلات تکمیلی با بیش از ۱۰۰۰ نفر دانشجوی بین‌المللی است.
رشته تحصیلی:
علوم اعصاب
دانش علوم اعصاب یا نوروساینس دانش مطالعهٔ سامانه عصبی است. دانش علوم اعصاب زیرشاخه ای چندرشته ای از زیست شناسی است که با بهره گیری از فیزیولوژی، آناتومی، زیست شناسی تکاملی و زیست شناسی سلولی و مولکولی، مدلسازی ریاضی و روانشناسی به درک ویژگی های نورون ها و مدار های عصبی می پردازد. به‌طور سنتی علوم اعصاب یکی از زیر شاخه‌های پزشکی و زیست‌شناسی و داروسازی شناخته می شد. به هر رو این دانش اکنون یک دانش میان رشته‌ای است و در واقع با دیگر رشته‌های دانش مانند شیمی، رایانه، مهندسی، زبان‌شناسی، ریاضی؛ پزشکی، روان‌شناسی، فیزیک و فلسفه همکاری دارد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: تورکو
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 10,717 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: August 20, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 31, 2021
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120