۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در فنلاند

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه واسا فنلاند رشته توسعه تجارت

برنامه کارشناسی ارشد در توسعه استراتژیک مشاغل پله ای برای کسب و کار شماست.این برنامه دانش عمیق در رابطه با مدیریت فرآیندهای استراتژیک را ارائه می دهد ، که می تواند در شرکت های خدماتی و تولیدی ، مشاوره تجاری و مؤسسات تحقیقاتی به کار رود.برنامه کارشناسی ارشد در توسعه استراتژیک مشاغل با ارائه دوره هایی با محوریت در سه زمینه اصلی دانش: مدیریت فرصت های جدید کسب و کار ، برنامه ریزی شغلی و اجرای استراتژی ، دانش را در مورد مدیریت فرآیند های توسعه کسب و کار فراهم می کند.

کشور: فنلاند
دانشگاه:
دانشگاه واسا
رتبه: ‎+1000
دانشگاه واسا (فنلاندی: Vaasan yliopisto‎) یکی از دانشگاه‌های فنلاند است که در شهر واسا واقع شده و تمرکزش بر مطالعات بینارشته‌ای و بازرگانی است. پردیس دانشگاه توسط خلیج بوتنیا در مجاورت مرکز شهر واسا واقع شده است. این دانشگاه از یک مدرسه اقتصادی که در سال 1968 تأسیس شده است به یک دانشگاه متشکل از چهار مدرسه مختلف تبدیل شده است: دانشکده حسابداری و مالی ، دانشکده مدیریت ، دانشکده بازاریابی و ارتباطات و دانشکده فناوری و نوآوری، فلسفه و دانشکده فناوری. این دانشگاه حدود 500 نفر پرسنل دارد که شامل180 کارکنان تدریس و 54 استاد است. در حال حاضر حدود 5000 دانشجو در دانشگاه در رشته های مختلف تحصیل می کنند.
رشته تحصیلی:
رشته توسعه تجارت
توسعه تجارت مستلزم انجام وظایف و فرایندها برای توسعه و اجرای فرصتهای رشد در داخل و بین سازمانها است.این زیر مجموعه از زمینه های تجارت ، تجارت و تئوری سازمانی است.توسعه تجارت ایجاد ارزش بلند مدت برای سازمان از مشتریان ، بازارها و روابط است.توسعه تجارت می تواند به معنای هرگونه فعالیتی توسط یک سازمان کوچک یا بزرگ ، غیرانتفاعی یا انتفاعی باشد که به هدف توسعه "تجارت" به نوعی خدمت می کند. علاوه بر این ، فعالیت های توسعه کسب و کار توسط یک مشاور توسعه تجارت می تواند در داخل یا خارج انجام شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: وولفینتی
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 13,151 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 25, 2022 - ددلاین ثبت نام: January 1, 2022
حداقل نمره تافل: 92
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 15