x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در فنلاند

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه واسا فنلاند رشته دانش مالی

برنامه معتبر EPAS بر تئوری مالی و تجزیه و تحلیل مالی از نظر بین المللی تمرکز دارد و نمای کلی از امور مالی شرکت ها ، سرمایه گذاری ها و قیمت گذاری گزینه ها را ارائه می دهد. چشم انداز شغلی فارغ التحصیلان امور مالی در سراسر جهان بسیار عالی است و فارغ التحصیلان برنامه دوره کارشناسی ارشد رشته مالی در حرفه خود در فنلاند و بین المللی بسیار موفق بوده اند.

کشور: فنلاند
دانشگاه:
دانشگاه واسا
رتبه: ‎+1000
دانشگاه واسا (فنلاندی: Vaasan yliopisto‎) یکی از دانشگاه‌های فنلاند است که در شهر واسا واقع شده و تمرکزش بر مطالعات بینارشته‌ای و بازرگانی است. پردیس دانشگاه توسط خلیج بوتنیا در مجاورت مرکز شهر واسا واقع شده است. این دانشگاه از یک مدرسه اقتصادی که در سال 1968 تأسیس شده است به یک دانشگاه متشکل از چهار مدرسه مختلف تبدیل شده است: دانشکده حسابداری و مالی ، دانشکده مدیریت ، دانشکده بازاریابی و ارتباطات و دانشکده فناوری و نوآوری، فلسفه و دانشکده فناوری. این دانشگاه حدود 500 نفر پرسنل دارد که شامل180 کارکنان تدریس و 54 استاد است. در حال حاضر حدود 5000 دانشجو در دانشگاه در رشته های مختلف تحصیل می کنند.
رشته تحصیلی:
دانش مالی، علم مالی یا مالیه ، شاخه‌ای از فعالیت‌های تجاری است، که راه‌اندازی بنگاه، بازاریابی و مدیریت پول و وجه نقد، در انواع حساب‌های سرمایه، ابزارها و بازارها را در بر می‌گیرد و با هدف انجام معاملات دارایی، دیون مالی و ریسک ایجاد شده‌اند. دانش مالی توسط سیستم پیچیده‌ای از روابط قدرت، در ساختارهای اقتصادی و سیاسی، در بازارهای جهانی، کنترل و ساختاربندی می‌شود. این فعالیت‌ها به شکل روزافزونی تمرکز تکنیکی و مؤسساتی روی اندازه‌گیری و پوشش روابط ریسک-بازده‌ای را که روی ارزش سهام دار اثر می‌گذارد، پوشش می‌دهند. شبکه‌های مالی اغلب امکان مذاکره، بازاریابی و دادوستد در محصولات و خدمات مالی را برای مشتریان، فراهم سازند. عملکرد مالی کارایی و سود آوری سرمایه‌گذاری، ضمانت ادعای وام گیرندگان و احتمال اینکه ابزارهای مشتقه مالی چقدر می‌توانند سرمایه گذاران را در مقابل ریسک‌های بازار مصون بدارند، می‌سنجد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: وولفینتی
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 13,151 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 25, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 1, 2021
حداقل نمره تافل: 92
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 15
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱