x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در فنلاند

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه واسا فنلاند رشته مدیریت صنعتی

برنامه کارشناسی ارشد در مدیریت صنعتی مهارت هایی را برای دانشجویان فراهم می کند تا در کارهایی که به کسب و کار و دانش سطح بالایی نیاز دارند ، کار کنند. این کار شما را برای کار در شرکت های پیشرفته و مشاغل با فناوری های سریع در حال تغییر ، در مراکز تحقیقاتی و دانشگاه ها آماده می کند. دانشگاه واسا به عنوان مرکز رشد تجارت انرژی های تجدید پذیر در کشورهای شمال اروپا فرصت های خوبی برای همکاری نزدیک با شرکت های انرژی برای این برنامه ایجاد می کند.

کشور: فنلاند
دانشگاه:
دانشگاه واسا
رتبه: ‎+1000
دانشگاه واسا (فنلاندی: Vaasan yliopisto‎) یکی از دانشگاه‌های فنلاند است که در شهر واسا واقع شده و تمرکزش بر مطالعات بینارشته‌ای و بازرگانی است. پردیس دانشگاه توسط خلیج بوتنیا در مجاورت مرکز شهر واسا واقع شده است. این دانشگاه از یک مدرسه اقتصادی که در سال 1968 تأسیس شده است به یک دانشگاه متشکل از چهار مدرسه مختلف تبدیل شده است: دانشکده حسابداری و مالی ، دانشکده مدیریت ، دانشکده بازاریابی و ارتباطات و دانشکده فناوری و نوآوری، فلسفه و دانشکده فناوری. این دانشگاه حدود 500 نفر پرسنل دارد که شامل180 کارکنان تدریس و 54 استاد است. در حال حاضر حدود 5000 دانشجو در دانشگاه در رشته های مختلف تحصیل می کنند.
رشته تحصیلی:
مدیریت صنعتی شاخه‌ای از مدیریت است که مدیران نیروی انسانی سازمان‌های صنعتی را تربیت می‌کنند و دارای سه بعد اصلی: فنی وتکنیکی، مالی و رفتاری و اجتماعی می‌باشد. این رشته به بررسی نحوه قرار گرفتن ماشین آلات و بهره وری آن‌ها توجه دارد. توجه اساسی به واحدهای صنعتی و همچنین کارگرها و نحوه انجام کار و چالش‌های کارگری توجه دارد. هدف از این رشته تحصیلی تربیت افرادی می‌باشد که بتوانند با دیدگاهی مدیریتی سازمان‌های صنعتی را مدیریت نمایند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: وولفینتی
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 10,967 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 25, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 1, 2021
حداقل نمره تافل: 92
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 15
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱