x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در فنلاند

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه واسا فنلاند رشته تجارت بین الملل

برنامه درجه کارشناسی ارشد در تجارت بین المللی دروازه ورود به حرفه جهانی است. اعتبارنامه بین المللی EPAS نشانگر کیفیت برنامه تجاری این دانشگاه است. افرادی که در مناصب بین المللی کار می کنند به طیف گسترده ای از شایستگی ها نیاز دارند. دانشگاه واسا به شما این امکان را می دهد تا دانش خود را در سه حوزه اصلی تجارت بین المللی توسعه دهید: مدیریت استراتژیک بین المللی ، مدیریت بازاریابی بین المللی و مدیریت بین المللی منابع انسانی.

کشور: فنلاند
دانشگاه:
دانشگاه واسا
رتبه: ‎+1000
دانشگاه واسا (فنلاندی: Vaasan yliopisto‎) یکی از دانشگاه‌های فنلاند است که در شهر واسا واقع شده و تمرکزش بر مطالعات بینارشته‌ای و بازرگانی است. پردیس دانشگاه توسط خلیج بوتنیا در مجاورت مرکز شهر واسا واقع شده است. این دانشگاه از یک مدرسه اقتصادی که در سال 1968 تأسیس شده است به یک دانشگاه متشکل از چهار مدرسه مختلف تبدیل شده است: دانشکده حسابداری و مالی ، دانشکده مدیریت ، دانشکده بازاریابی و ارتباطات و دانشکده فناوری و نوآوری، فلسفه و دانشکده فناوری. این دانشگاه حدود 500 نفر پرسنل دارد که شامل180 کارکنان تدریس و 54 استاد است. در حال حاضر حدود 5000 دانشجو در دانشگاه در رشته های مختلف تحصیل می کنند.
رشته تحصیلی:
کسب و کار بین الملل
این امر شامل معاملات مرزی کالا و خدمات بین دو یا چند کشور است. معاملات منابع اقتصادی شامل سرمایه ، مهارت و افراد به منظور تولید بین المللی کالاها و خدمات مانند امور مالی ، بانکی ، بیمه و ساخت و ساز است. برای انجام تجارت در خارج از کشور ، شرکت های چند ملیتی باید بازارهای ملی جداگانه را به یک بازار جهانی تبدیل کنند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: وولفینتی
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 13,151 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 25, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 1, 2021
حداقل نمره تافل: 92
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 15
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱