۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در فرانسه

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه دکارت پاریس فرانسه در رشته مهندسی پزشکی

رشته‌ی مهندسی پزشکی ترکیبی از علوم پزشکی و علوم مهندسی است. علوم پزشکی، بیولوژی، بهداشت و سلامت، و علوم مهندسی از دروس پایه‌ی این رشته به شمار می‌آیند. رشته‌ی مهندسی پزشکی شامل واحدهای مهندسی (مکانیک، الکتریک، الکترونیک، علوم کامپیوتری، و مهندسی شیمی) و واحدهای علوم طبیعی (فیزیک، ریاضیات، شیمیف و بیولوژی) است. هدف اصلی رشته‌ی مهندسی پزشکی پیشبرد سیستم‌ها، تجهیزات، و ابزار پزشکی برای حل مشکل‌های کلینیکی است که به منظور شناخت بیماری و درمان آن به کار برده می‌شوند.

کشور: فرانسه
دانشگاه:
دانشگاه دکارت پاریس
رتبه: ‎571-580
دانشگاه دکارت پاریس در سال 1970 از دانشگاه دولتی پاریس جدا و به عنوان یک دانشگاه مستقل شروع به فعالیت کرد. دانشکده های علوم اجتماعی، علوم بهداشتی و علوم انسانی از بدو شکل گیری و دانشکده های حقوق و تجارت در ادامه فعالیت به آنها اضافه شد و در حال حاضر بیش از 33 هزار دانشجو دارد. به همین دلیل دانشجویان در درشته های متنوعی از جمله شیمی ، فیزیک ، ریاضیات ، حقوق ، اقتصاد ، علوم اجتماعی ، روانشناسی و علوم ورزشی می توانند تحصیل کنند.
رشته تحصیلی:
استفاده از اصول مهندسی و مفاهیم پزشکی و زیست شناسی برای ارائه بهتر خدمات درمانی.به عبارت دیگر این رشته با تمرکز بر کاهش شکاف بین مهندسی و پزشکی ، ترکیب مهارت های طراحی و حل مسئله مهندسی با علوم بیولوژی پزشکی برای پیشبرد خدمات درمانی از جمله تشخیص ، نظارت و درمان است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: پاریس
مبلغ دقیق شهریه: 4,167 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 30, 2021
حداقل نمره تافل: 79
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • لیسانس مربوط و ریز نمرات
  • داشتن مدرک زبان الزامی است ولی مینیمم مشخص نشده