x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در فرانسه

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه اینسید فرانسه در رشته ام بی ای

اینسید فرهنگ ها، ایده ها و افراد مختلف را، برای تغییر زندگی و تحول سازمان ها، از سراسر جهان دور هم می آورد. برنامه های MBA معمولا شامل اقتصاد، مدیریت، بازاریابی و ... می باشد. با شرکت در این برنامه می توانید روی آینده ی خود سرمایه گذاری کنید.

کشور: فرانسه
دانشگاه:
مدرسه عالی کسب و کار اینسید
رتبه: ‎4
اینسِیَد (این سِی ئَد) یک مدرسه عالی کسب و کار با پردیس‌هایی در اروپا و آسیا (سنگاپور) و خاورمیانه (ابوظبی) است. INSEAD برنامه‌های مختلف علمی از جمله‌ MBA، اقتصاد و مدیریت را ارائه می‌دهد. این مدرسه عالی در سال 1957 تاسیس شده است. پردیس اصلی این دانشگاه در فونتن بلو، نزدیکی پاریس، قرار دارد.
رشته تحصیلی:
ام بی اِی
این رشته مبتنی بر مدیریت در کشور آمریکا ریشه دارد. در اوایل قرن بیستم به دلیل تقاضا های بسیار برای مدیریت بر مبنای علوم و نه تجربه، این رشته شکل گرفت که بیشتر در مقطع لیسانس و بالاتر تدریس می شود. مباحث اصلی MBA زمینه های مختلفی از مدیریت را شامل می شود. حسابداری، آمارهای کاربردی، منابع انسانی، ارتباطات تجاری، اخلاق تجاری، قانون تجارت، استراتژی تجارت، امور مالی، اقتصاد مدیریتی، کارآفرینی، بازاریابی، مدیریت زنجیره تأمین و مدیریت عملیات به روشی که بیشترین اهمیت را برای تجزیه و تحلیل و استراتژی مدیریت داشته باشد و ... با تخصصی تر شدن بحث مدیریت در سال های اخیر، این رشته تقاضای بالایی پیدا کرده است. به قسمی که تعداد زیادی از کشور ها رو به تخصصی کردن سیستم های مدیریتی خود آورنده اند.
شرایط سن: حداکثر 29 سال
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: فونتن بلو
طول دوره: 10 ماه
مبلغ دقیق شهریه: 97,054 دلار
ددلاین: ترم: تابستان - شروع: July 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: September 11, 2021
حداقل نمره تافل: 105
حداقل نمره آیلتس: 7.5
شرایط:
  • داشتن مدرک GMAT
  • داشتن GRE امتیاز مثبت محصوب می شود.
  • داشتن 5 تا 6 سال سابقه کاری
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱