۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در فرانسه

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس مدرسه کسب و کار نئوما فرانسه در رشته مدیریت

با گذراندن این دوره ی دو ساله ی مدیریت در این مدرسه ی کسب و کار نئوما می توانید برای مدیریت در سطح جهانی آماده شوید. این دوره در دو زبان انگلیسی و فرانسوی تدریس می شود. در صورت انتخاب زبان انگلیسی داشتن آیلتس با نمره 6 الزان میباشد و داشتن GMAT یک امتیاز می باشد. در صورت اینکه زبان فرانسوی را انتخاب نمایید باید سطح دانش زبان شما در سطح B2 باشد و آیلتس با نمره ی 5.5 نیز لازم است.

کشور: فرانسه
دانشگاه:
مدرسه کسب و کار نئوما
رتبه: ‎7
این مدرسه ی کسب و کار در فرانسه قرار دارد و در سال ۲۰۱۳ تاسیس شده است. نئوما رشته های متفاوتی را در مقاطع مختلف به شما ارائه می دهد. این دانشگاه دارای ۹۵۰۰ دانشجو می باشد که حدود ۲۵ درصد از این افراد را دانشجویان خارجی تشکیل می دهند. زبان تدریس در این دانشگاه دو زبان انگلیسی و فرانسوی می باشد. این دانشگاه تاکنون بیش از ۱۰۰ استارت آپ توسط انکوباتورها و شتاب دهنده های مربوطه راه اندازی شده اند.
رشته تحصیلی:
بررسی تئوری های پایه ای مدیریتی برای آمادگی جهت ورود به رشته کاری مورد نظر دانشجو، از جمله امور مالی و حسابداری ، رفتار سازمانی و مدیریت استراتژیک و نهایتا در ادامه پرداختن به مباحث کمی تخصصی تر شامل رویکردهای کمی به مدیریت تا رویکردهای فلسفی و خلاقانه تر.
زبان دوره: انگلیسی - فرانسوی
منطقه: پاریس
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 15,903 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: January 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: October 1, 2021
حداقل نمره آیلتس: 6