۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در فرانسه

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه بوردو فرانسه در رشته علوم پلیمر

در سال اولیه ، دانشجویان اصول و مبانی علوم پلیمر و علوم مواد را مطالعه خواهند کرد. در سال دوم مباحث اختصاصی تر در فیزیک پلیمر ، پردازش و مهندسی (به عنوان مثال رئولوژی) همراه با کنفرانس های آنلاین تدریس می شوند.

کشور: فرانسه
دانشگاه:
دانشگاه بوردو
رتبه: ‎454
دانشگاه بوردو، دانشگاهی که در شهر بوردو، فرانسه واقع شده است. دارای 48,000 دانشجو و 4,000 کارمند است. این دانشگاه توسط پاپ یوجین چهارم در 7 ژوئن 1441 هنگامی که بوردو یک شهر انگلیسی بود تأسیس شد. در ابتدا از چهار دانشکده تشکیل شده بود: هنر ، پزشکی ، حقوق و کلام. بعداً دانشکده حقوق به دانشکده های حقوق مدنی و حقوق کانون تقسیم شد. این دانشگاه در سال 1793 افتتاح شد و سپس در 10 ژوئیه 1896 دوباره تاسیس شد.
رشته تحصیلی:
رشته علوم پلیمر
هدف رشته علوم پلیمر تولید کلیه محصولات پلیمری از قبیل لاستیک، پلاستیک، الاستومر، چسب‌ها، رزین و سایر مواد مورد نیاز صنعت است. برای مثال طراحی و تولید تایر ماشین در صنایع لاستیک، لوله‌های پلی‌اتیلن در صنایع پلاستیک و انواع #الیاف شیشه فایبرگلاس‌ها در کامپوزیت به یاری متخصصان علوم پلیمر انجام می‌گیرد یا حتی در این رشته شکل‌دهی رزین‌ها نیز مطرح است که برای مثال می‌توان به ساخت ملامین اشاره کرد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: بوردو
طول دوره: 2 سال
ظرفیت (نفر): 16
مبلغ دقیق شهریه: 1,304 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,041 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: March 20, 2021 - ددلاین ثبت نام: September 1, 2021
حداقل نمره تافل: 94
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120