۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در فرانسه

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه پوآتیه فرانسه در رشته ی مهندسی بایومکانیک

در پایان این دوره، دانشجویان مجموعه ای از دانش و مهارت را به دست می آورند که به آنها امکان می دهد علوم بنیادی و کاربردی را درک کنند از جمله: مکانیک ، مهندسی مکانیک ، مواد ، محاسبات ساختاری ، ارتعاشات ، ریاضیات کاربردی ، محاسبات علمی ، سیگنال و پردازش تصویر

کشور: فرانسه
دانشگاه:
دانشگاه پوآتیه
رتبه: ‎863
دانشگاه پواتیه به عنوان یکی از معتبرترین دانشگاه‌های فرانسه به‌شمار می‌رود؛ و در سال ۱۴۳۱ تأسیس گردیده‌است. دانشگاه در شهر پواتیه قرار دارد. در سال ۲۰۱۹ بیست و شش هزار دانشجو در این دانشگاه تحصیل می‌نمودند. وزارت علوم این دانشگاه را به عنوان دانشگاه ممتاز ارزیابی می‌نماید. در حال حاضر ۲۴٬۰۰۰ دانشجو در این دانشگاه تحصیل می کنند.
رشته تحصیلی:
رشته مهندسی بایومکانیک
مهندسی بایومکانیک ، یک زیر مجموعه از مهندسی زیستی است که اصول مهندسی مکانیک را در سیستم‌های بیولوژیکی اعمال می‌کند و از نظم علمی بیومکانیک ناشی می‌شود. مباحث مورد علاقه در این زمینه شامل مهندسی زیست پزشکی و مهندسی کشاورزی می‌باشند. در این شاخه از مهندسی، از مهارت‌های آموخته شده در زیست شناسی، فیزیک و مهندسی استفاده می‌شوند تا مطالعات حوزه سلامت گسترش یابند؛ از جمله تولید اندام‌های مصنوعی و توسعه پروتزها و ایمپلنت‌ها. همچنین طراحی، نگهداری، تعمیر و فراهم کردن امکانات فنی برای تولید بیومتریال‌ها نیز می‌تواند در این شاخه از مهندسی انجام پذیرد.
زبان دوره: فرانسوی
منطقه: پواتیه
طول دوره: 1 سال
هزینه ورودی: 331 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 8,494 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,500 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: September 2, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 13, 2022
حداقل نمره تافل: 79
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل تعداد واحدهای درسی: 60
شرایط:
  • GPA : 2.5