۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه آخن آلمان در رشته مهندسی عمران

این برنامه کارشناسی ارشد که در چهار ترم در رشته مهندسی عمران ارائه میشود شما را برای خواسته های پیچیده پروژه های ساخت و ساز ، برنامه ریزی و زیرساخت به چالش می کشد. با هشت گرایش این برنامه شما می توانید تخصص خود را در بسیاری از زمینه های مهندسی عمران گسترش دهید. برنامه کارشناسی ارشد روش های انجام کار مستقل و روش های حل مسئله علمی را آموزش می دهد. شما یاد می گیرید که پروژه های فنی را به طور کلی و با در نظر گرفتن جنبه های اقتصادی ، زیست محیطی و حقوقی توسعه ، برنامه ریزی و تحقق بخشید.

کشور: آلمان
دانشگاه:
دانشگاه آخن
رتبه: ‎145
دانشگاه فنی راینیش-وستفلیشه آخن دانشگاهی پژوهشی در زمینه فناوری واقع در آخن، نوردراین-وستفالن، آلمان است که با بیش از ۴۵٬۰۰۰ دانشجو در ۱۵۷ رشته، بزرگترین دانشگاه آلمان در رشته‌های فنی و مهندسی به‌شمار می‌رود.
رشته تحصیلی:
مهندسی عمران یک رشته مهندسی حرفه ای است که به طراحی ، ساخت و نگهداری از محیط فیزیکی و طبیعی ساخته شده از جمله جاده ها، پل ها، کانال ها، سدها، فرودگاه ها، سیستم های فاضلاب، خطوط لوله، اجزای سازه ساختمان ها می پردازد. مهندسی عمران به طور سنتی به تعدادی از رشته های فرعی تقسیم می شود. این رشته پس از مهندسی نظامی، قدیمی ترین رشته مهندسی محسوب می شود.
زبان دوره: آلمانی
منطقه: آخن
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 500 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: October 4, 2021 - ددلاین ثبت نام: March 1, 2021
شرایط:
  • مدرک DSH2 زبان آلمانی