۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه آزاد برلین در رشته ی مصرشناسی

دوره مصرشناسی بر فرهنگ فرعونی مصر باستان از ظهور آن در فرهنگهای نوسنگی دره نیل تا آخرین نمودهای آن در اواخر دوران باستان تمرکز دارد. مفاهیم جامعه ، اقتصاد ، تاریخ ، دین ، معماری ، هنر ، ادبیات ، زبان و ... مواردی هستند که در این دوره بررسی میشوند.

کشور: آلمان
دانشگاه:
دانشگاه آزاد برلین
رتبه: ‎130
یک دانشگاه تحقیقاتی واقع در شهر برلین و از برجسته ترین دانشگاه های آلمان است.در سطح بین المللی، دانشگاه آزاد برلین به خاطر تحقیقات در زمینه های علوم انسانی، علوم اجتماعی و علوم طبیعی مشهور است.این دانشگاه که یکی از 11 دانشگاه برتر در لیست برترین دانشگاه های آلمان است، در سال 1948 تاسیس شده است و بیش 34500 دانشجو دارد که حدود 1000 نفر از آنها دانشجویان بین المللی از سراسر جهان هستند. در سال 2015 این دانشگاه اصول رهبری خود را بر اساس سه ارزش اصلی دانشگاه تدوین کرد که شامل حقیقت ، عدالت و آزادی است. این اصول در جهت ایجاد انگیزه و راهنمایی شخصیت های رهبری در دانشگاه می باشد.
رشته تحصیلی:
مصرشناسی
مصرشناسی دانش مطالعه و بررسی تاریخ، زبان، فرهنگ، و آثار مصر باستان است. این دانش به بررسی دوره‌ای از تاریخ مصر که از هزاره پنجم پیش از میلاد آغاز می‌شود و تا سده ۴ام پس از میلاد مسیح ادامه می‌یابد، می‌پردازد و دو شاخه اصلی علوم انسانی یعنی باستان‌شناسی و تاریخ را در بر می‌گیرد.
زبان دوره: آلمانی
منطقه: برلین
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 300 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: October 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: August 15, 2021
شرایط:
  • مدرک DSH2 زبان آلمانی