۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه فنی برلین آلمان در رشته ی مهندسی آب

آب یکی از مهمترین منابع در سراسر جهان است. در دسترس بودن ، کیفیت و کمیت آن به طور قابل توجهی کیفیت زندگی و محیط زندگی ما را تعیین می کند. برنامه کارشناسی ارشد در مهندسی آب به دانشجویان خود می آموزد که چگونه منابع آب را از طریق یک رویکرد پایدار و جامع مدیریت کنند. دانش آموزان برای دستیابی به چالش های مدیریت آب در کشورها و مناطق خشک و نیمه خشک ، به عنوان مثال مدیریت آب های زیرزمینی یا تصفیه آب و فاضلاب ، دانش و مهارت هایی را کسب می کنند. 

کشور: آلمان
دانشگاه:
دانشگاه آزاد برلین
رتبه: ‎130
یک دانشگاه تحقیقاتی واقع در شهر برلین و از برجسته ترین دانشگاه های آلمان است.در سطح بین المللی، دانشگاه آزاد برلین به خاطر تحقیقات در زمینه های علوم انسانی، علوم اجتماعی و علوم طبیعی مشهور است.این دانشگاه که یکی از 11 دانشگاه برتر در لیست برترین دانشگاه های آلمان است، در سال 1948 تاسیس شده است و بیش 34500 دانشجو دارد که حدود 1000 نفر از آنها دانشجویان بین المللی از سراسر جهان هستند. در سال 2015 این دانشگاه اصول رهبری خود را بر اساس سه ارزش اصلی دانشگاه تدوین کرد که شامل حقیقت ، عدالت و آزادی است. این اصول در جهت ایجاد انگیزه و راهنمایی شخصیت های رهبری در دانشگاه می باشد.
رشته تحصیلی:
مهندسی آب
مهندسی آب در مورد چگونگی تعامل آب با تمام جنبه های محیط های ساخته شده و طبیعی است. مهندسی آب به نحوه رفتار سیستم های طبیعی مانند رودخانه ها ، خورها و سواحل و همچنین طراحی زیرساخت برای ذخیره و هدایت آب میپردازد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: برلین
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 1,000 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: October 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: April 30, 2021
حداقل نمره آیلتس: 7
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120
شرایط:
  • ظرفیت این دوره محدود میباشد.