۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی لیسانس دانشگاه بن آلمان در رشته ی زمین سنجی

زمین سنجی یا ژئودزی مربوط به اندازه گیری زمین در مقیاس جهانی ، منطقه ای و محلی است. اطلاعات ژئو به نوبه خود پیوندهایی را بین داده های گرفته شده و موقعیت جغرافیایی آنها ایجاد می کند ، داده ها را با تکنیک های رایانه ای پردازش می کند و آنها را با سیستم های اطلاعاتی دیجیتال ارائه می دهد. ژئودزی و اطلاعات ژئودزی یک دانش مهندسی است که در رشته های مختلف کار می کند و از فن آوری های مدرن اندازه گیری ، فرایندهای تحلیلی و رسانه های ارتباطی استفاده می کنند. 

کشور: آلمان
دانشگاه:
دانشگاه بُن
رتبه: ‎115
دانشگاه بُن، یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی در ایالت نوردراین وستفالن آلمان است که در ۱۸ اکتبر سال ۱۸۱۸ تاسیس شده‌است. این دانشگاه با بیش از ۳۶ هزار دانشجو، یکی از بزرگترین دانشگاه‌های آلمان است. دانشکده های دانشگاه بن شامل : دانشکده حقوق دانشکده الهیات کاتولیک دانشکده الهیات پروتستان دانشکده اقتصاد دانشکده کشاورزی دانشکده ریاضی و علوم طبیعی دانشکده هنر دانشکده پزشکی افرادی همچون پاپ بندیکت شانزدهم، کارل مارکس، فریدریش نیچه، جوزف شامپیتر و یوزف گوبلز از دانش‌آموختگان و استادان دانشگاه بن بوده‌اند.
رشته تحصیلی:
زمین سنجی
ژئودزی دانش زمین در اندازه گیری و درک دقیق شکل هندسی زمین ، جهت گیری در فضا و میدان گرانشی است. این رشته همچنین شامل مطالعاتی درباره چگونگی تغییر این خصوصیات در طول زمان و اندازه گیری های معادل آن برای سایر سیارات است.
زبان دوره: آلمانی
منطقه: بن
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 600 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: October 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: August 20, 2021
شرایط:
  • مدرک C1 زبان آلمانی
  • تاییدیه پذیرش دانشگاه