۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی لیسانس دانشگاه بن آلمان در رشته ی علوم زمین

این دوره کلاس هایی برای تمام زمینه های اصلی علوم زمین را ارائه می دهد: زمین شناسی ، دیرین شناسی ، ژئوشیمی / پترولوژی و ژئوفیزیک. در ابتدا ، همه دانش آموزان دانش پایه زمین شناسی را در دوره های مشترک شیمی ، زیست شناسی ، فیزیک و ریاضیات کسب می کنند. 

کشور: آلمان
دانشگاه:
دانشگاه بُن
رتبه: ‎115
دانشگاه بُن، یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی در ایالت نوردراین وستفالن آلمان است که در ۱۸ اکتبر سال ۱۸۱۸ تاسیس شده‌است. این دانشگاه با بیش از ۳۶ هزار دانشجو، یکی از بزرگترین دانشگاه‌های آلمان است. دانشکده های دانشگاه بن شامل : دانشکده حقوق دانشکده الهیات کاتولیک دانشکده الهیات پروتستان دانشکده اقتصاد دانشکده کشاورزی دانشکده ریاضی و علوم طبیعی دانشکده هنر دانشکده پزشکی افرادی همچون پاپ بندیکت شانزدهم، کارل مارکس، فریدریش نیچه، جوزف شامپیتر و یوزف گوبلز از دانش‌آموختگان و استادان دانشگاه بن بوده‌اند.
رشته تحصیلی:
علوم زمین
علوم زمین رشته ای است شامل تمام زمینه های علوم طبیعی که مربوط به سیاره زمین است. این شاخه ای از علم است که با ساختار فیزیکی و شیمیایی زمین و جو آن سروکار دارد. می توان علم زمین را شاخه ای از علوم سیاره ای دانست ، اما با سابقه ای بسیار قدیمی تر.علوم زمین (علم زمین نیز نامیده می شود) مطالعه زمین است. علوم زمین بسیار بیشتر از سنگ ها و آتشفشان ها را شامل می شود ، فرآیندهای تشکیل دهنده و شکل دهنده سطح زمین ، منابع طبیعی مورد استفاده ما و نحوه ارتباط آب و اکوسیستم ها را مطالعه می کند.
زبان دوره: آلمانی
منطقه: بن
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 600 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: October 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: August 20, 2021
شرایط:
  • مدرک C1 زبان آلمانی
  • تاییدیه قبولی در دانشگاه