۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی لیسانس دانشگاه بن آلمان در رشته ی انفورماتیک

دوره آموزشی کارشناسی علوم کامپیوتر یک رویکرد پژوهش محور را دنبال میکند. در این دوره بر تفکر ریاضی و الگوریتمی سیستماتیک شدیداً تأکید شده است. دانش آموزان می توانند در طول دوره تحصیلات کارشناسی در یکی از زمینه های زیر تمرکز کنند: الگوریتم ، سیستم های خودمختار ، گرافیک رایانه ، دید رایانه ، علوم داده و  مفاهیم امنیت.

کشور: آلمان
دانشگاه:
دانشگاه بُن
رتبه: ‎115
دانشگاه بُن، یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی در ایالت نوردراین وستفالن آلمان است که در ۱۸ اکتبر سال ۱۸۱۸ تاسیس شده‌است. این دانشگاه با بیش از ۳۶ هزار دانشجو، یکی از بزرگترین دانشگاه‌های آلمان است. دانشکده های دانشگاه بن شامل : دانشکده حقوق دانشکده الهیات کاتولیک دانشکده الهیات پروتستان دانشکده اقتصاد دانشکده کشاورزی دانشکده ریاضی و علوم طبیعی دانشکده هنر دانشکده پزشکی افرادی همچون پاپ بندیکت شانزدهم، کارل مارکس، فریدریش نیچه، جوزف شامپیتر و یوزف گوبلز از دانش‌آموختگان و استادان دانشگاه بن بوده‌اند.
رشته تحصیلی:
انفورماتیک
انفورماتیک مطالعه سیستم های محاسباتی طبیعی و مهندسی است. مفهوم اصلی تغییر شکل اطلاعات است .انفورماتیک مطالعه ساختار ، رفتار و فعل و انفعالات سیستم های محاسباتی طبیعی و مهندسی است. انفورماتیک بازنمایی ، پردازش و ارتباطات اطلاعات را در سیستم های طبیعی و مهندسی شده مطالعه می کند.
زبان دوره: آلمانی
منطقه: بن
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 600 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: October 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: August 20, 2021
شرایط:
  • مدرک C1 زبان آلمانی
  • تاییدیه قبولی دانشگاه