۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی لیسانس دانشگاه بن آلمان در رشته ی هواشناسی

در آغاز این دوره ، دانشجویان دوره های مقدماتی کاملی را در زمینه فیزیک ، ریاضیات و پردازش الکترونیکی داده ها می گذرانند.سپس ، دانشجویان در زیرمجموعه های هواشناسی تخصص می یابند. مهارت های آموزشی در این دوره تحصیلی که شامل علوم ابتدایی همچون مشاهده ، تجزیه و تحلیل ، ساخت مدل ، بهره برداری و ارزیابی میشود برای بسیاری از مشاغل موجود در بازار کار مدرن ضروری است.

کشور: آلمان
دانشگاه:
دانشگاه بُن
رتبه: ‎115
دانشگاه بُن، یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی در ایالت نوردراین وستفالن آلمان است که در ۱۸ اکتبر سال ۱۸۱۸ تاسیس شده‌است. این دانشگاه با بیش از ۳۶ هزار دانشجو، یکی از بزرگترین دانشگاه‌های آلمان است. دانشکده های دانشگاه بن شامل : دانشکده حقوق دانشکده الهیات کاتولیک دانشکده الهیات پروتستان دانشکده اقتصاد دانشکده کشاورزی دانشکده ریاضی و علوم طبیعی دانشکده هنر دانشکده پزشکی افرادی همچون پاپ بندیکت شانزدهم، کارل مارکس، فریدریش نیچه، جوزف شامپیتر و یوزف گوبلز از دانش‌آموختگان و استادان دانشگاه بن بوده‌اند.
رشته تحصیلی:
هواشناسی
هواشناسی شاخه ای از علوم جوی است که شامل شیمی جوی و فیزیک جوی است ، و تمرکز اصلی آن بر پیش بینی هوا است. هواشناسی مطالعه جو ، پدیده های جوی و اثرات جوی بر آب و هوای ما است. جو لایه گازی محیط فیزیکی است که یک سیاره را احاطه کرده است.
زبان دوره: آلمانی
منطقه: بن
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 600 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: October 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: August 20, 2021
شرایط:
  • مدرک C1 زبان آلمانی
  • تاییدیه قبولی دانشگاه