۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی لیسانس دانشگاه فنی اولدنبورگ آلمان در رشته حقوق تطبیقی و اروپایی

حقوق تطبیقی، که آنرا “حقوق مقایسه ای” نیز گفته اند، از آغاز سده بیستم شعبه ممتاز و مستقلی در دانش حقوق به شمار آمده است. موضوع این رشته، مانند حقوق مدنی و تجارت یا اداری، قواعد خاصی نیست که بر روابط اشخاص یا رابطه دولت و مردم حکومت کند و به همین دلیل هم نباید آن‏را در زمره سایر رشته ‏ها و در دسته بندیهای(حقوق عمومی و خصوصی) یا (حقوق داخلی و بین المللی) آورد. هزینه های اضافی اجباری است.

کشور: آلمان
دانشگاه:
دانشگاه فنی براندنبورگ
رتبه: ‎+1000
دانشگاه فنی براندنبورگ یکی از دانشگاه‌های معتبر دولتی در ایالت براندنبورگ در شمال شرق آلمان در فاصله صد کیلومتری برلین و دارای پردیس‌هایی در کوتبوس و زنفتنبرگ است. این دانشگاه در ۱۹۹۱ میلادی تأسیس شده و مجدداً در سال ۲۰۱۳ با تغییرات ساختاری در حیطه‌های مختلف حتی طراحی لوگوی جدید به یکی از دانشگاه‌های بزرگ شرق آلمان تبدیل شد و زیر نظر وزارت علوم ایالت براندنبورگ فعالیت می‌کند.
رشته تحصیلی:
رشته حقوق تطبیقی و اروپایی
حقوق تطبیقی فعالیت علمی است که موضوع آن حقوق (به‌طور کلی یا بخشی از آن) و فرایند آن مقایسه و تطبیق است. برای مقایسه و تطبیق به حقوق خارجی نیاز است تا بتوان حقوق ملی را با آن مقایسه کرد و تطبیق داد. این مقایسه ممکن است نسبت به بخشی از حقوق انجام شود مثل مسئولیت مطلق در حقوق ایران و انگلستان. در حقوق تطبیقی مشابهات‌ها و تفاوت‌ها مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرد و دلایل آن بررسی می‌شود و قوت و ضعف قوانین مورد مقایسه، ارزیابی می‌گردد.
زبان دوره: انگلیسی - آلمانی
منطقه: اولدنبورگ
طول دوره: 4 سال
هزینه خدمات اضافی: 438 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: October 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: August 20, 2021
حداقل نمره تافل: 85
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120
شرایط:
  • مدرک زبان آلمانی DSH2 و یا مدرک زبان TesDaf با حداقل نمره 4 در هر مهارت.
  • مدرک تمرین عملی به مدت 8 هفته