۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی کارشناسی ارشد در دانشگاه هوهنهایم آلمان در رشته مهندسی علوم و صنایع غذایی

این برنامه کارشناسی ارشد ، تخصص در پردازش مواد غذایی مدرن را ارائه می دهد. تمرکز بر روی پیوندهای بین ماتریسهای غذایی پیچیده و فرآیندهای تکنولوژیکی برای ایجاد و تولید مواد غذایی مغذی ، بی خطر و غیر قابل فساد و مواد غذایی مفید است. این دانشگاه دانشجویان خود را برای انجام تحقیقات اساسی با فرآیندهای جدید فناوری آماده می کند. آنها در این دوره می آموزند که چگونه فن آوری های نوآورانه را که به فرایندهای تولید خودکار و خاص برای محصول تبدیل می شوند ، توسعه دهند.

کشور: آلمان
دانشگاه:
دانشگاه هوهنهایم
رتبه: ‎651-700
دانشگاه هوهنهایم آلمان (Universität Hohenheim)، واقع در جنوب اشتوتگارت آلمان است و در سال 1818 تأسیس شده و قدیمی ترین دانشگاه شهر اشتوتگارت آلمان محسوب می شود و در حال حاضر بیش از 9600 دانشجو دارد. تخصص این دانشگاه در رشته های علوم کشاورزی و منابع طبیعی می باشد. دوره های این دانشگاه در سه مقطع کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکترا در سه دانشکده علوم کشاورزی، علوم طبیعی، دانشکده کسب و کار، اقتصاد و علوم اجتماعی برگزار می شوند.
رشته تحصیلی:
رشته مهندسی علوم و صنایع غذایی
رشته علوم و صنایع غذایی به علوم و صنایعی گفته می شود که طی آن مواد اولیه و خام غذایی (گیاهی و حیوانی) تولید ،برداشت و فرآوری شده و آماده مصرف می شود.عمر مواد غذایی اولیه حاصل از عملیات کشاورزی،دامپروری و شیلات محدود است و برای استفاده بیشتر از این مواد غذایی لازم است که آنها به فرآورده هایی با طول عمر بیشتر تبدیل گردند. در واقع هدف اصلی این رشته، طراحی و اجرای روش های نگهداری، کنترل کیفیت، فرآوری و بسته بندی مواد غذایی پس از برداشت محصولات گیاهی و زراعی و ذبح دام است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: اشتوتگارت
مبلغ دقیق شهریه: 1,658 دلار
هزینه خانه: 443 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: September 14, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 15, 2021
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • داشتن مدرک زبان آلمانی در سطح B2
  • مدرک لیسانس مرتبط با رشته علوم طبیعی یا مهندسی از دانشگاه معتبر