۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه فرایبورگ آلمان در رشته ی هیدروژئولوژی

در دوره کارشناسی ارشد هیدرولوژی ، اثر متقابل اجزای چرخه آب به صورت تجربی در این زمینه بررسی می شود که از لحاظ نظری پردازش و از نظر ریاضی مدل سازی می شود. علاوه بر آموزش تئوریک و کاملاً بنیادی ، ماژول های عملی با مدل سازی رایانه ای فعلی ، تجزیه و تحلیل داده ها ، روش های آزمایشگاهی شیمیایی - تحلیلی و همچنین دوره های میدانی و گردشگری انجام می شود. 

کشور: آلمان
دانشگاه:
دانشگاه فرایبورگ
رتبه: ‎169
دانشگاه فرایبورگ یکی از دانشگاه‌های آلمان است که در شهر فرایبورگ قرار دارد. این دانشگاه از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های اروپا می‌باشد. دانشگاه فرایبورگ در سال ۲۰۰۷ به عنوان دانشگاه برتر آلمان انتخاب شد. مارتین هایدگر فیلسوف معاصر نیز در این دانشگاه به تحصیل و تدریس پرداخته‌است.
رشته تحصیلی:
هیدروژئولوژی
آب‌زمین‌شناسی (انگلیسی: Hydrogeology‎) شاخه‌ای از دانش زمین‌شناسی است که به مطالعه پراکندگی و حرکت آب‌های زیرزمینی در خاک و سنگ‌های پوسته زمین و به‌ویژه در سفره‌های آب زیرزمینی می‌پردازد. این اصطلاح ترکیبی از واژه‌های hydro به معنای آب و geology به معنای دانش مطالعه زمین است. در این علم به طور کلی مسائلی مثل محلّ پیدایش، توزیع، خواص و چگونگی حرکت آبهای زیرزمینی مورد بررسی قرار می‌گیرد.
زبان دوره: آلمانی
منطقه: فرایبورگ
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 3,000 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: October 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: April 9, 2021
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120
شرایط:
  • مدرک DSH2 زبان آلمانی