۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه گوتینگن آلمان در رشته علوم انسانی دیجیتال

علوم انسانی دیجیتال به عنوان راهی برای انجام پروژه‌های مبتنی بر کمک هزینه‌های دانشگاهی است که مفاهیم مشارکتی، بین رشته‌ای و محاسباتی را در تعامل با پژوهش، تکنولوژی و نشر قرار می‌دهد. دراکر در ادامه کتاب خود می‌گوید: با توسعه و بهره‌برداری از برنامه‌های کاربردی و تکنیک‌های جدید این حوزه، نوع جدیدی از پژوهش و آموزش علوم انسانی دیجیتال پدید آمد. همزمان نیز مطالعات و نقدها موجب پیوند میان میراث فرهنگی و فرهنگی دیجیتال شد.

بنابراین، ویژگی متمایز علوم انسانی دیجیتال، پرورش روابط دوجانبه بین علوم انسانی و دیجیتال است. از یک سو تکنولوژی را به منظور تحقیقات در علوم انسانی به خدمت می‌گیرد و از دیگر سو تکنولوژی را برای پرسشگری و پاسخ به پرسش‌ها استفاده می‌کند.

کشور: آلمان
دانشگاه:
دانشگاه گوتینگن
رتبه: ‎197
دانشگاه گوتینگن، شناخته شده با نام دانشگاه گئورگ آگوست، واقع در شهر گوتینگن آلمان است. این دانشگاه در سال ۱۷۳۷ بنا نهاده شده و تاکنون ۴۴ نفر از استادان آن موفق به کسب جایزه نوبل در رشته‌های مختلف شده‌اند. دانشگاه گوتینگن یکی از ده دانشگاه برتر کشور آلمان است و در زمینهٔ علوم انسانی، علوم پایه و پزشکی و شاخه‌های آن دارای اعتبار و شهرتی جهانی است. در سال ۲۰۰۷ دانشگاه گوتینگن توسط وزارت آموزش و پژوهش دولت فدرال آلمان به عنوان دانشگاه برتر انتخاب شد. همچنین در رده‌بندی معتبر جهانی در سال ۲۰۱۰ این دانشگاه عنوان بهترین دانشگاه آلمان و هشتمین دانشگاه برتر اروپا را از آن خود کرده و در بین تمامی دانشگاه‌های جهان در جایگاه چهل و سوم قرار گرفت.
رشته تحصیلی:
رشته علوم انسانی دیجیتال
علوم انسانی دیجیتال حوزه از کارهای دانشگاهی در حوزه مشترک رایانش یا فناوری اطلاعات و حوزه‌های مختلف علوم انسانی قرار دارد. این حوزه می‌تواند به مجموعه فعالیت‌های دانشگاهی و پژوهشی گفته شود که بر کاربرد پردازش رایانه ای داده ها یا فناوری‌های دیجیتال در علوم انسانی دلالت دارند. آنگونه که دراکر در مقدمه ای بر علوم انسانی دیجیتال می‌گوید این فعالیت‌ها باید شامل استفاده از سیستم‌ها و منابع دیجیتال در علوم انسانی به منظور بهبود کاربرد آن باشد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: گوتینگن
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 433 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: October 1, 2020 - ددلاین ثبت نام: July 15, 2021
حداقل نمره تافل: 61
حداقل نمره آیلتس: 5