۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه گوتینگن آلمان در رشته سیستم های اطلاعاتی

هر سیستم اطلاعاتی از پنج قسمت اصلی تشکیل شده‌است که عبارتند از: 1-سخت‌افزار که شامل CPUوتمام تجهیزات پشتیبانی، ورودی، خروجی، دستگاه‌های ذخیره‌سازی و دستگاه هلی ارتباطی است. 2-نرم‌افزار به برنامه‌های کامپیوتری و کتابچه‌های راهنما اطلاق می‌شود. برنامه‌های کامپیوتری دستورالعمل‌های قابل خواندن ماشین است که به‌طور مستقیم مدارات موجود در قطعات سخت‌افزاری رابرای ایجاد اطلاعات مفید از داده هابه کار می‌اندازد. 3-داده اطلاعات خامی هستند که به‌طور کلی به شکل ماشین خوان بر روی دیسک یا نوار و به‌طور کلی حافظه‌ها قرا می‌گیرند تا زمانی که کامپیوترها به آن نیاز پیدا کنند. 4-روش به سیاست حاکم بریک سیستم کامپیوتری دراستفاده از سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای موجود گفته می‌شود. 5-مردم هر سیستم اطلاعاتی براساس نیاز مردم ایجاد شده‌است؛ بنابراین میزان رضایتمندی افراد به یک سیستم نقش بسیار مهمی در تعیین موفقیت و شکست یک سیستم اطلاعاتی دارد.

کشور: آلمان
دانشگاه:
دانشگاه گوتینگن
رتبه: ‎197
دانشگاه گوتینگن، شناخته شده با نام دانشگاه گئورگ آگوست، واقع در شهر گوتینگن آلمان است. این دانشگاه در سال ۱۷۳۷ بنا نهاده شده و تاکنون ۴۴ نفر از استادان آن موفق به کسب جایزه نوبل در رشته‌های مختلف شده‌اند. دانشگاه گوتینگن یکی از ده دانشگاه برتر کشور آلمان است و در زمینهٔ علوم انسانی، علوم پایه و پزشکی و شاخه‌های آن دارای اعتبار و شهرتی جهانی است. در سال ۲۰۰۷ دانشگاه گوتینگن توسط وزارت آموزش و پژوهش دولت فدرال آلمان به عنوان دانشگاه برتر انتخاب شد. همچنین در رده‌بندی معتبر جهانی در سال ۲۰۱۰ این دانشگاه عنوان بهترین دانشگاه آلمان و هشتمین دانشگاه برتر اروپا را از آن خود کرده و در بین تمامی دانشگاه‌های جهان در جایگاه چهل و سوم قرار گرفت.
رشته تحصیلی:
رشته سیستم های اطلاعاتی
سیستم اطلاعاتی یا سامانه اطلاعاتی نظام‌های سازمانی، فنی اجتماعی و رسمی هستند که برای گردآوری، پردازش، ذخیره‌سازی و توزیع اطلاعات طراحی شده‌اند.از دیدگاه سیستم‌های فنی‌اجتماعی سامانه‌های اطلاعاتی از چهار جزء تشکیل شده‌است: وظیفه، افراد، ساختار (یا نقش‌ها) و فناوری. به این دلیل سیستم‌های اطلاعاتی نه تنها به عنوان یک پایگاه داده، نرم‌افزار و سخت‌افزار بلکه به عنوان یک سیستم بزرگتر که به کمک و بهره‌گیری از آن می‌توان مدیریت تمام امور دستی و دستگاهی و تفسیر سیستم‌های ارتباطی را به راحتی انجام داد، مطرح می‌شوند.
زبان دوره: آلمانی
منطقه: گوتینگن
طول دوره: 1 سال و 6 ماه
مبلغ دقیق شهریه: 13,505 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: October 1, 2020 - ددلاین ثبت نام: July 15, 2021
شرایط:
  • مدرک زبان DSH2 آلمانی