x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه گوتینگن آلمان در رشته سیستم های اطلاعاتی

هر سیستم اطلاعاتی از پنج قسمت اصلی تشکیل شده‌است که عبارتند از: 1-سخت‌افزار که شامل CPUوتمام تجهیزات پشتیبانی، ورودی، خروجی، دستگاه‌های ذخیره‌سازی و دستگاه هلی ارتباطی است. 2-نرم‌افزار به برنامه‌های کامپیوتری و کتابچه‌های راهنما اطلاق می‌شود. برنامه‌های کامپیوتری دستورالعمل‌های قابل خواندن ماشین است که به‌طور مستقیم مدارات موجود در قطعات سخت‌افزاری رابرای ایجاد اطلاعات مفید از داده هابه کار می‌اندازد. 3-داده اطلاعات خامی هستند که به‌طور کلی به شکل ماشین خوان بر روی دیسک یا نوار و به‌طور کلی حافظه‌ها قرا می‌گیرند تا زمانی که کامپیوترها به آن نیاز پیدا کنند. 4-روش به سیاست حاکم بریک سیستم کامپیوتری دراستفاده از سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای موجود گفته می‌شود. 5-مردم هر سیستم اطلاعاتی براساس نیاز مردم ایجاد شده‌است؛ بنابراین میزان رضایتمندی افراد به یک سیستم نقش بسیار مهمی در تعیین موفقیت و شکست یک سیستم اطلاعاتی دارد.

سابقه کاری : 1 سال
رشته تحصیلی :
سیستم های اطلاعاتی
سیستم اطلاعاتی یا سامانه اطلاعاتی نظام‌های سازمانی، فنی اجتماعی و رسمی هستند که برای گردآوری، پردازش، ذخیره‌سازی و توزیع اطلاعات طراحی شده‌اند.از دیدگاه سیستم‌های فنی‌اجتماعی سامانه‌های اطلاعاتی از چهار جزء تشکیل شده‌است: وظیفه، افراد، ساختار (یا نقش‌ها) و فناوری. به این دلیل سیستم‌های اطلاعاتی نه تنها به عنوان یک پایگاه داده، نرم‌افزار و سخت‌افزار بلکه به عنوان یک سیستم بزرگتر که به کمک و بهره‌گیری از آن می‌توان مدیریت تمام امور دستی و دستگاهی و تفسیر سیستم‌های ارتباطی را به راحتی انجام داد، مطرح می‌شوند.
زبان دوره : آلمانی
منطقه : گوتینگن
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
مبلغ دقیق شهریه : 13,505 دلار
کشور : آلمان
دانشگاه :
دانشگاه گوتینگن
رتبه: ‎197
دانشگاه گوتینگن، شناخته شده با نام دانشگاه گئورگ آگوست، واقع در شهر گوتینگن آلمان است. این دانشگاه در سال ۱۷۳۷ بنا نهاده شده و تاکنون ۴۴ نفر از استادان آن موفق به کسب جایزه نوبل در رشته‌های مختلف شده‌اند. دانشگاه گوتینگن یکی از ده دانشگاه برتر کشور آلمان است و در زمینهٔ علوم انسانی، علوم پایه و پزشکی و شاخه‌های آن دارای اعتبار و شهرتی جهانی است. در سال ۲۰۰۷ دانشگاه گوتینگن توسط وزارت آموزش و پژوهش دولت فدرال آلمان به عنوان دانشگاه برتر انتخاب شد. همچنین در رده‌بندی معتبر جهانی در سال ۲۰۱۰ این دانشگاه عنوان بهترین دانشگاه آلمان و هشتمین دانشگاه برتر اروپا را از آن خود کرده و در بین تمامی دانشگاه‌های جهان در جایگاه چهل و سوم قرار گرفت.
شرایط :
  • مدرک زبان DSH2 آلمانی
طول دوره : 1 سال و 6 ماه
ددلاین : ترم: زمستان - شروع: October 1, 2020 - ددلاین ثبت نام: July 15, 2020

پیشنهادات مشابه