۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه گوته فرانکفورت آلمان در رشته تاریخ هنر

تحصیل در این دوره به صورت پژوهش محور است/دانشجویان برتر به تحصیل در دوره دکتری تشویق میشوند.فارغ التحصیلان این رشته در حوزه هایی مثل روزنامه نگاری/حفظ آثارتاریخی و .... فعالیت میکنند.

کشور: آلمان
دانشگاه:
دانشگاه جان ولفگانگ گوته فرانکفورت
رتبه: ‎291
دانشگاه گوته در سال 1914 به عنوان یک "دانشگاه بی نظیر" تأسیس شد که توسط شهروندان ثروتمند در فرانکفورت آلمان تأمین شد. امروز به نام یکی از مشهورترین افراد شهر، یوهان ولفگانگ فون گوته، امروز این دانشگاه بیش از 38000 دانشجو دارد. دانشگاه گوته فرانکفورت که در بین دانشگاههای برتر بین المللی قرار دارد، طیف گسترده ای از برنامه های دانشگاهی، گروه متنوعی از موسسات تحقیقاتی و تمرکز روی رویکردهای بین رشته ای را برای حل مشکلات پیچیده ارائه می دهد. این دانشگاه به نام یوهان ولفگانگ فون گوته ، پلیماتی متولد فرانکفورت مشهور شده است که به دلیل مشارکت های استثنایی خود در ادبیات ، علم و فلسفه شناخته شده است. دانشگاه گوته که در سال 1914 با تأمین بودجه خصوصی و با الهام از میراث روشنگری اروپایی تأسیس شد. امروز ، دانشگاه گوته یکی از تنها دانشگاههای آلمان است که در کنار استقلال اداری و امکان ایجاد موقوفات خصوصی از بودجه عمومی قابل توجهی برخوردار است.
رشته تحصیلی:
رشته تاریخ هنر
تاریخ هنر مطالعه اشیا،زیبایی شناختی و ..است.تاریخ هنر شامل مطالعه ی اشیا ساخته شده توسط فرهنگ های مختلف در سراسر جهان و در طول تاریخ است.
زبان دوره: آلمانی
منطقه: فرانکفورت
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 799 دلار
ددلاین: ترم: تابستان - شروع: April 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: November 15, 2021
شرایط:
  • داشتن مدرک DSH 2 آلمانی