۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه هایدلبرگ آلمان در رشته آمار زیستی

برنامه کارشناسی ارشد آمارهای زیستی پزشکی مهارت های برنامه ریزی ، انجام و ارزیابی مطالعات بالینی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. علاوه بر این ، آنها یاد می گیرند چگونه این مهارت ها را در پروژه های تحقیقاتی بکار گیرند. 

کشور: آلمان
دانشگاه:
رتبه: ‎66
دانشگاه روپرشت-کارلز هایدلبرگ قدیمی‌ترین و برجسته‌ترین دانشگاه آلمان و در زمرهٔ مشهورترین دانشگاه‌های دنیا بشمار می‌آید. دانشگاه هایدلبرگ در سال ۱۳۸۶ میلادی، تأسیس شد. این دانشگاه یکی از برترین موسسات تحقیقاتی در اروپا و جهان بوده و در زمینه های استراتژی و نوآوری از دیگر دانشگاه ها و موسسات جهانی پیشی گرفته است و همواره به عنوان یک رهبر در حوزه های دانشگاهی، علمی و تحقیقاتی، ایفای نقش می کند. دانشگاه هایدلبرگ دارای ۱۲ دانشکده است. دانشکده‌های هایدلبرگ شامل دانشکده حقوق، دانشکده اقتصاد و علوم اجتماعی، دانشکده علوم زیستی، دانشکده پزشکی هایدلبرگ، دانشکده مطالعات فرهنگی و رفتاری، دانشکده شیمی و علوم زمین، دانشکده ریاضیات و علوم کامپیوتر، دانشکده زبانهای مدرن، دانشکده فلسفه، دانشکده فیزیک و نجوم، دانشکده الهیات و دانشکده پزشکی مانهیم است.
رشته تحصیلی:
رشته آمار زیستی
آمار زیستی (یا بیومتری)، استفاده از آمار دربارهٔ گسترهٔ وسیعی از موضوعات در زیست‌شناسی است. علم آمار زیستی شامل طراحی آزمایش‌های زیست‌شناختی، به‌ویژه در پزشکی، داروسازی، کشاورزی و شیلات است؛ به گردآوری، خلاصه‌سازی، و تحلیل داده‌های حاصل از آن آزمایش‌ها می‌پردازد؛ و نتایج حاصل را تفسیر کرده و مورد استنتاج قرار می‌دهد. یک شاخهٔ مهم از این علم، آمار زیستی پزشکی‌ست، که منحصراً به پزشکی و سلامت مربوط است.
زبان دوره: انگلیسی - آلمانی
منطقه: هایدلبرگ
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 3,300 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - ددلاین ثبت نام: June 15, 2021
حداقل نمره تافل: 79
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • مدرک زبان DSH2 آلمانی یا مدرک زبان C2 آلمانی