x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه هومبولت برلین آلمان در رشته پرستاری

لیسانس علوم پرستاری با هدف تولید متخصصان برجسته پرستاری با مهارت های کارآمد اجتماعی و تیمی انجام شده است. فارغ التحصیلان برای محیط بالینی مدرن کاملاً آموزش دیده و متعهد خواهند بود که با آخرین پیشرفت های علم به روز باشند.آنها از امکانات و خدمات موجود در زمینه های ارتقاء سلامت ، پیشگیری از بیماری و توانبخشی و همچنین مراقبت های تسکینی برخوردار هستند.

رشته تحصیلی :
پرستاری
این رشته در جهت آماده سازی پرستاران برای کار در بیمارستان های دولتی و خصوصی، مطب دکتر، مراکز توانبخشی، کلینیک ها و ... آموزش های لازم را برای دانشجویان فراهم می کند. مباحثی که در این رشته تدریس می شوند شامل علوم پرستاری، اصول تحقیقات پزشکی و توانایی مدیریت کادر پزشکی می باشد. علاوه بر مباحث تئوری دوره های تحصیلی پرستاری به آموزش عملی پرستاران که منجر به آشنایی با محیط های بیمارستانی و درمانی می شود نیز می پردازد.
زبان دوره : آلمانی
منطقه : برلین
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : دیپلم
حداقل تعداد واحدهای درسی : 210
مبلغ دقیق شهریه : رایگان
کشور : آلمان
دانشگاه :
دانشگاه هومبولت برلین
رتبه: ‎120
دانشگاه هومبولت برلین در شهر برلین قرار دارد. نظام آموزش عالی در آلمان با نام هومبولت گره خورده‌است. این دانشگاه با ابتکار ویلهلم فون هومبولت به عنوان دانشگاه برلین در سال ۱۸۰۹ تأسیس شد و در ۱۸۱۰ با ۲۵۶ دانشجو و ۵۲ استاد افتتاح و کار خود را آغاز نمود. در دو قرن گذشته این دانشگاه جایگاه بسیاری از بزرگان و اندیشمندان آلمانی بوده‌است.
شرایط :
  • مدرک زبان DSH2 آلمانی یا مدرک زبان C2 آلمانی
طول دوره : 4 سال
ددلاین : ترم: زمستان - ددلاین ثبت نام: July 15, 2020

پیشنهادات مشابه