۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه هومبولت برلین آلمان در رشته پرستاری

لیسانس علوم پرستاری با هدف تولید متخصصان برجسته پرستاری با مهارت های کارآمد اجتماعی و تیمی انجام شده است. فارغ التحصیلان برای محیط بالینی مدرن کاملاً آموزش دیده و متعهد خواهند بود که با آخرین پیشرفت های علم به روز باشند.آنها از امکانات و خدمات موجود در زمینه های ارتقاء سلامت ، پیشگیری از بیماری و توانبخشی و همچنین مراقبت های تسکینی برخوردار هستند.

کشور: آلمان
دانشگاه:
رتبه: ‎120
دانشگاه هومبولت برلین در شهر برلین قرار دارد. نظام آموزش عالی در آلمان با نام هومبولت گره خورده‌است. این دانشگاه با ابتکار ویلهلم فون هومبولت به عنوان دانشگاه برلین در سال ۱۸۰۹ تأسیس شد و در ۱۸۱۰ با ۲۵۶ دانشجو و ۵۲ استاد افتتاح و کار خود را آغاز نمود. در دو قرن گذشته این دانشگاه جایگاه بسیاری از بزرگان و اندیشمندان آلمانی بوده‌است.
رشته تحصیلی:
رشته پرستاری
این رشته در جهت آماده سازی پرستاران برای کار در بیمارستان های دولتی و خصوصی، مطب دکتر، مراکز توانبخشی، کلینیک ها و ... آموزش های لازم را برای دانشجویان فراهم می کند. مباحثی که در این رشته تدریس می شوند شامل علوم پرستاری، اصول تحقیقات پزشکی و توانایی مدیریت کادر پزشکی می باشد. علاوه بر مباحث تئوری دوره های تحصیلی پرستاری به آموزش عملی پرستاران که منجر به آشنایی با محیط های بیمارستانی و درمانی می شود نیز می پردازد.
زبان دوره: آلمانی
منطقه: برلین
طول دوره: 4 سال
ددلاین: ترم: زمستان - ددلاین ثبت نام: July 15, 2021
حداقل تعداد واحدهای درسی: 210
شرایط:
  • مدرک زبان DSH2 آلمانی یا مدرک زبان C2 آلمانی