x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه جان ولفگانگ گوته فرانکفورت آلمان در رشته روانشناسی

رشته تحصیلی :
بنابر تعریف انجمن روانشناسی آمریکا، روانشناسی مطالعه علمی بر روی ذهن و رفتار می باشد. روانشناسی یه رشته چند وجهی بوده و دارای گرایشات زیادی از جمله پرورش انسان، ورزش، سلامت، بالینی، رفتار اجتماعی و فرایندهای روانی می باشد.
زبان دوره : آلمانی
منطقه : فرانکفورت
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
مبلغ دقیق شهریه : 817 دلار
هزینه خانه : 442 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی : 331 دلار
کشور : آلمان
دانشگاه :
دانشگاه جان ولفگانگ گوته فرانکفورت
رتبه: ‎291
دانشگاه گوته در سال 1914 به عنوان یک "دانشگاه بی نظیر" تأسیس شد که توسط شهروندان ثروتمند در فرانکفورت آلمان تأمین شد. امروز به نام یکی از مشهورترین افراد شهر، یوهان ولفگانگ فون گوته، امروز این دانشگاه بیش از 38000 دانشجو دارد. دانشگاه گوته فرانکفورت که در بین دانشگاههای برتر بین المللی قرار دارد، طیف گسترده ای از برنامه های دانشگاهی، گروه متنوعی از موسسات تحقیقاتی و تمرکز روی رویکردهای بین رشته ای را برای حل مشکلات پیچیده ارائه می دهد. این دانشگاه به نام یوهان ولفگانگ فون گوته ، پلیماتی متولد فرانکفورت مشهور شده است که به دلیل مشارکت های استثنایی خود در ادبیات ، علم و فلسفه شناخته شده است. دانشگاه گوته که در سال 1914 با تأمین بودجه خصوصی و با الهام از میراث روشنگری اروپایی تأسیس شد. امروز ، دانشگاه گوته یکی از تنها دانشگاههای آلمان است که در کنار استقلال اداری و امکان ایجاد موقوفات خصوصی از بودجه عمومی قابل توجهی برخوردار است.
شرایط :
  • پذیرش موقت در صورتی امکان پذیر است که حداقل 80٪ واحد های مورد نیاز برای لیسانس کامل شود و پایان نامه لیسانس نهایی شده یا در حال ارسال باشد.
  • گواهی لیسانس باید حداکثر 6 ماه پس از پذیرش تحویل داده شود.
  • آزمون زبان تست داف با لول TDN4 یا مدرک گوته C2
ددلاین : ددلاین ثبت نام: July 15, 2021

پیشنهادات مشابه