x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه جان ولفگانگ گوته فرانکفورت آلمان در رشته روانشناسی

رشته تحصیلی :
روان شناسی
روان‌شناسی علمی است که با استفاده از روش علمی به پژوهش و مطالعهٔ روان (ذهن)، فرایند ذهنی و رفتار در موجودات زنده می‌پردازد. به عبارت دیگر، روان‌شناسی به مباحث رفتار و فرایندهای روانی می‌پردازد. منظور از «رفتار»، کلیهٔ حرکات، اعمال و رفتار قابل مشاهدهٔ مستقیم و غیرمستقیم است؛ و منظور از «فرایندهای روانی»، مباحثی همانند احساس، ادراک، اندیشه (تفکر)، هوش، شخصیت، هیجان و انگیزش، حافظه و… است.
زبان دوره : آلمانی
منطقه : فرانکفورت
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
مبلغ دقیق شهریه : 817 دلار
هزینه خانه : 442 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی : 331 دلار
رنکینگ دانشگاه : 291
کشور : آلمان
نام دانشگاه :
دانشگاه جان ولفگانگ گوته فرانکفورت
دانشگاه گوته در سال 1914 به عنوان یک "دانشگاه بی نظیر" تأسیس شد که توسط شهروندان ثروتمند در فرانکفورت آلمان تأمین شد. امروز به نام یکی از مشهورترین افراد شهر، یوهان ولفگانگ فون گوته، امروز این دانشگاه بیش از 38000 دانشجو دارد. دانشگاه گوته فرانکفورت که در بین دانشگاههای برتر بین المللی قرار دارد، طیف گسترده ای از برنامه های دانشگاهی، گروه متنوعی از موسسات تحقیقاتی و تمرکز روی رویکردهای بین رشته ای را برای حل مشکلات پیچیده ارائه می دهد. این دانشگاه به نام یوهان ولفگانگ فون گوته ، پلیماتی متولد فرانکفورت مشهور شده است که به دلیل مشارکت های استثنایی خود در ادبیات ، علم و فلسفه شناخته شده است. دانشگاه گوته که در سال 1914 با تأمین بودجه خصوصی و با الهام از میراث روشنگری اروپایی تأسیس شد. امروز ، دانشگاه گوته یکی از تنها دانشگاههای آلمان است که در کنار استقلال اداری و امکان ایجاد موقوفات خصوصی از بودجه عمومی قابل توجهی برخوردار است.
شرایط :
  • پذیرش موقت در صورتی امکان پذیر است که حداقل 80٪ واحد های مورد نیاز برای لیسانس کامل شود و پایان نامه لیسانس نهایی شده یا در حال ارسال باشد.
  • گواهی لیسانس باید حداکثر 6 ماه پس از پذیرش تحویل داده شود.
  • آزمون زبان تست داف با لول TDN4 یا مدرک گوته C2
ددلاین : ددلاین ثبت نام: July 15, 2020

پیشنهادات مشابه