x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی در دانشگاه یوهانس گوتنبرگ ماینتس آلمان در رشته داروسازی

هدف از دوره داروسازی ، واجد شرایط کردن دانشجویان به عنوان داروساز است. در دانشگاه ، داروسازان آینده در درجه اول در موضوعات شیمیایی ، داروسازی ، شیمیایی ، تحلیلی ، فیزیولوژیکی ، دارویی-فناوری ، پزشکی-شیمیایی ، بیو دارویی ، بیولوژیکی و پزشکی آموزش می بینند.

رشته تحصیلی :
داروسازی
داروسازی علم و تکنیک تهیه، توزیع و بررسی داروها و ارائه خدمات بالینی است. به طور کلی این یک رشته بهداشتی محسوب می شود که علوم بهداشتی را با علوم دارویی پیوند می دهد و هدف از آن استفاده از ایم ، موثر و مقرون به صرفه از داروها است. از آنجا که امروزه بیشتر داروها توسط کارخانه های فعال در صنعت داروسازی تولید می شوند، این روش حرفه به سمت بالینی شدن گرایش پیدا کرده است. به عنوان پیش فرض ، داروسازی به عنوان یک حرفه در خدمت جامعه و سطح کلی اجتماع طبقه بندی می شود. ارائه خدمات و مراقبت مستقیم بیمار در رشته داروسازی، به عنوان داروسازی بالینی شناخته می شود. دامنه فعالیت یک داروساز امروزه، علاوه بر روش های سنتی شامل تدوین و ترکیب داروها، فعالیت های مدرن مرتبط با سیستم های سلامتی دنیای امروز را هم که شامل خدمات بالینی ، بررسی داروهای ایمنی و کارآیی و ارائه اطلاعات مربوط به داروها را می شود، در بر دارد.
زبان دوره : آلمانی
منطقه : ماینتس
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : دیپلم
حداقل معدل : 15
مبلغ دقیق شهریه : رایگان
کشور : آلمان
دانشگاه :
دانشگاه یوهانس گوتنبرگ ماینتس
رتبه: ‎410
دانشگاه یوهانس گوتنبرگ از دانشگاههای تاریخی و بزرگ آلمان است. این دانشگاه در شهر ماینتس در ایالت راینلاند-فالتز قرار دارد. دانشگاه یوهانس گوتنبرگ در سال ۲۰۱۰، ۳۵۸۰۰ دانشجو داشت و با ۱۵۰ انستیتو و کلینیک جزو ده دانشگاه بزرگ آلمان محسوب میشود.
شرایط :
  • مدرک زبان DSH2 آلمانی
طول دوره : 4 سال
ددلاین : ترم: زمستان - ددلاین ثبت نام: September 1, 2020

پیشنهادات مشابه