۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه لایبنیتس هانوفر در رشته مهندسی برق و فناوری اطلاعات

ددلاین این پیشنهاد فرا رسیده و قابل ارجاع نیست.

مهندسی برق کل پدیده های الکتریکی و الکترومغناطیسی از جمله انرژی ، اتوماسیون و مهندسی ارتباطات و همچنین میکروالکترونیک و مهندسی کامپیوتر را در بر می گیرد. Leibniz Universität Hannover تنها موسسه آموزش عالی در کل آلمان است که فناوری فرآیند الکتروترمال را به عنوان زمینه ای برای تحقیق و کسب تخصص ارائه می دهد. 

کشور: آلمان
دانشگاه:
دانشگاه لایبنیتس هانوفر
رتبه: ‎651-700
دانشگاه لایبنیتس هانوفر واقع در شهر هانوفر آلمان، با بیش از ۲۵٬۰۰۰ دانشجو دومین دانشگاه بزرگ ایالت نیدرزاکسن و یکی از دانشگاه‌های معتبر کشور آلمان می‌باشد. این دانشگاه عضو انجمن موسسات فناوری آلمان بوده و از موسسات پیش‌روی آلمانی در زمینه فناوری به‌شمار می‌رود.
رشته تحصیلی:
مهندسی برق زیرمجموعه‌ای از مهندسی است که به مطالعه و کاربردهای مرتبط با الکتریسیته، الکترومغناطیس و الکترونیک می‌پردازد. می‌توان مهندسی برق را به دو قسمت عمده تقسیم کرد: بررسی و طراحی سیستم‌های انتقال و تبدیل انرژی الکتریکی؛ یا بررسی و طراحی سیستم‌های الکترونیکی برای پردازش و انتقال اطلاعات، نظیر رایانه‌ها، سامانه‌های مخابراتی، مدارهای مجتمع، رادارها و نظایر آن. به بیان دیگر، مهندسان برق از الکتریسیته یا برای انتقال انرژی یا برای پردازش اطلاعات استفاده می‌کنند.
زبان دوره: آلمانی
منطقه: هانوفر
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 814 دلار
ددلاین: ترم: تابستان - شروع: April 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2021
حداقل نمره تافل: 78
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 15
شرایط:
  • مدرک DSH2 زبان آلمانی