۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه لایبنیتس هانوفر در رشته مکاترونیک

ددلاین این پیشنهاد فرا رسیده و قابل ارجاع نیست.

مکاترونیک یک رشته مهندسی میان رشته ای است که مبتنی بر موضوعات سنتی مهندسی مکانیک ، مهندسی برق و علوم کامپیوتر است. در این رشته، تعامل بین مؤلفه های مکانیکی و الکترونیکی مورد بررسی و آموزش قرار می گیرد. اصطلاح "مکاترونیک" ترکیبی از دو کلمه "مکانیک" و "الکترونیک" است. در ابتدا این اصطلاح برای اشاره به مکمل اجزای مکانیکی توسط الکترونیک در فناوری تجهیزات استفاده شده است.

کشور: آلمان
دانشگاه:
دانشگاه لایبنیتس هانوفر
رتبه: ‎651-700
دانشگاه لایبنیتس هانوفر واقع در شهر هانوفر آلمان، با بیش از ۲۵٬۰۰۰ دانشجو دومین دانشگاه بزرگ ایالت نیدرزاکسن و یکی از دانشگاه‌های معتبر کشور آلمان می‌باشد. این دانشگاه عضو انجمن موسسات فناوری آلمان بوده و از موسسات پیش‌روی آلمانی در زمینه فناوری به‌شمار می‌رود.
رشته تحصیلی:
مهندسی مکاترونیک
مهندسی مکاترونیک (به انگلیسی: Mechatronics engineering) (یا مهندسی مکانیک و الکــترونیک) تلفیق سه رشتهٔ مهندسی مکانیک، مهندسی الکترونیک و مهندسی کامپیوتر است. این رشته سعی بر آن دارد تا نگاهی یکپارچه به سیستم‌های تشکیل شده از اجزای مکانیکی - الکترونیکی - کنترلی و نرم‌افزار داشته باشد∗. واژهٔ مکاترونیک توجه شمارا به علم مکانیک و الکترونیک جلب می‌کند. اما هدف مکاترونیک ایجاد و استفاده از ارتباط داخلیِ میان‌رشته‌های مهندسی مرتبط با اتوماسیون و خودکارسازی است، تا یک نمایه از کنترلِ پیشرفته را در سیستم‌های ترکیبی به خدمت بگیرد.
زبان دوره: آلمانی
منطقه: هانوفر
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 814 دلار
ددلاین: ترم: تابستان - شروع: April 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2021
حداقل نمره تافل: 78
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 15
شرایط:
  • مدرک DSH2 زبان آلمانی