۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی کارشناسی ارشد در دانشگاه فنی مونیخ آلمان در رشته علوم تغذیه و زیست پزشکی

این دوره بین المللی ترکیبی از زیست شناسی انسانی ، علوم تغذیه ای و پزشکی است. رویکرد بین رشته ای آن متمرکز بر راه حل های نوآورانه برای موضوعات فعلی در تغذیه مدرن و زیست پزشکی است.

کشور: آلمان
دانشگاه:
رتبه: ‎55
دانشگاه TUM یا دانشگاه فنی مونیخ یکی از بهترین دانشگاههای اروپا و جز ۳ دانشگاه برتر در کشور المان است. این دانشگاه دولتی در سال 1868 تاسیس و بیش از 41000 دانشجو دارد. این دانشگاه دارای ۳ بخش دانشگاهی از جمله معماری،علم شیمی،مدنی،جغرافیایی،مهندسی محیط زیست،مهندسی برق و کامپیوتر،علوم زیستی،مدیریت،ریاضی،مهندسی مکانیک،دارو،فیزیک و ورزش می باشد. زبان اصلی دانشگاه فنی مونیخ برای تدریس المانی می باشد با این حال تدریس یک سری دروس در این دانشگاه به زبان انگلیسی هم می باشد.
رشته تحصیلی:
رشته علوم تغذیه و زیست پزشکی
این رشته به ارزیابی ارزشهای غذایی، نحوه تغذیه مناسب برای بهبود بیماری و حفظ سلامت افراد و همچنین تناسب بین فعالیت و رژیم غذایی می پردازد. از آنجا که این رشته یا یکی از ضروری ترین بخش های زندگی انسان یعنی غذا درگیر است، بنابراین بسیار مورد توجه قرار دارد. داشتن مجوز تأسیس مرکز مشاوره و همچنین استخدام به عنوان مشاور تغذیه در کلینیک ها، بیمارستان ها، مطب ها، باشگاهای ورزشی حرفه ای و حتی مراکز آموزشی - درمانی و مدارس باعث می شود تا بسیاری سودای این رشته را در سر پرورانده و نسبت به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد آن بسیار تمایل نشان دهند. از این روست که سطح رقابت در این رشته بسیار بالاست.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: مونیخ
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 289 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: October 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 31, 2021
حداقل نمره تافل: 88
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل معدل: 16
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120
شرایط:
  • مدرک لیسانس معتبر مرتبط
  • مدرک زبان انگلیسی در حد C1