۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی لیسانس دانشگاه مونیخ آلمان در رشته ی مواد بیوژنیک

ظرافت مواد اولیه نفتی و فسیلی و تغییرات ساختاری به سمت اقتصاد زیستی نیاز به توسعه مواد زیست زای نوآورانه دارد. در این دوره دانشجویان با مفاهیم اولیه ساختاری مواد زیست زای آشنا شده و در طول دوره دانش کافی برای ارائه نظریه هایی مبنی برا بهبود کیفیت این مواد ارائه خواهند داد.

کشور: آلمان
دانشگاه:
رتبه: ‎55
دانشگاه TUM یا دانشگاه فنی مونیخ یکی از بهترین دانشگاههای اروپا و جز ۳ دانشگاه برتر در کشور المان است. این دانشگاه دولتی در سال 1868 تاسیس و بیش از 41000 دانشجو دارد. این دانشگاه دارای ۳ بخش دانشگاهی از جمله معماری،علم شیمی،مدنی،جغرافیایی،مهندسی محیط زیست،مهندسی برق و کامپیوتر،علوم زیستی،مدیریت،ریاضی،مهندسی مکانیک،دارو،فیزیک و ورزش می باشد. زبان اصلی دانشگاه فنی مونیخ برای تدریس المانی می باشد با این حال تدریس یک سری دروس در این دانشگاه به زبان انگلیسی هم می باشد.
رشته تحصیلی:
رشته مواد بیوژنیک
ماده با منشأ زیستی ماده ای است که توسط یا طی فرایندهای زیستی ساخته شده باشد. ممکن است این ماده یک ترکیب اصلی باشد یا ترکیبی ناشی یا ترشحی تراوش شده به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم از یک سامانه زیستیِ گیاهی یا جانوری. شاید بتوان گفت واژه «مولکولهای زیستی» اشاره ای ویژه تر به این ترکیبات دارد. دانش روز بررسی این ترکیبات و مواد میتواند علوم را به سمت شناسایی بهتره مواد و بهره گیری از انرژی های نوین رهنمون کند.
زبان دوره: آلمانی
منطقه: اشتراوبینگ
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 130 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: October 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 31, 2021
حداقل تعداد واحدهای درسی: 180
شرایط:
  • مدرک DSH2 زبان آلمانی