۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه فنی مونیخ در رشته مهندسی داده

برنامه کارشناسی ارشد مهندسی داده و تجزیه و تحلیل داده ها با راه حل های نوآورانه برای پردازش و تجزیه و تحلیل مقدار بسیار زیادی از داده ها سروکار دارد. و دانشجویان را برای حل مسائل بزرگتر در آینده آماده میکند.

کشور: آلمان
دانشگاه:
دانشگاه فنی مونیخ
رتبه: ‎55
دانشگاه TUM یا دانشگاه فنی مونیخ یکی از بهترین دانشگاههای اروپا و جز ۳ دانشگاه برتر در کشور المان است. این دانشگاه دولتی در سال 1868 تاسیس و بیش از 41000 دانشجو دارد. این دانشگاه دارای ۳ بخش دانشگاهی از جمله معماری،علم شیمی،مدنی،جغرافیایی،مهندسی محیط زیست،مهندسی برق و کامپیوتر،علوم زیستی،مدیریت،ریاضی،مهندسی مکانیک،دارو،فیزیک و ورزش می باشد. زبان اصلی دانشگاه فنی مونیخ برای تدریس المانی می باشد با این حال تدریس یک سری دروس در این دانشگاه به زبان انگلیسی هم می باشد.
رشته تحصیلی:
مهندسی داده
مهندسان داده وظیفه دارند روندهای موجود در مجموعه داده ها را بررسی کنند و الگوریتمها را برای داده های خام ایجاد کنند . این نقش در IT به مجموعه قابل توجهی از مهارتهای فنی ، از جمله دانش عمیق در زمینه طراحی پایگاه داده SQL و چندین زبان برنامه نویسی نیاز دارد. مهندسان داده اغلب برای ایجاد دسترسی آسانتر به داده های خام ، مسئولیت ایجاد الگوریتم ها را بر عهده دارند ، اما برای انجام این کار ، آنها باید اهداف شرکت یا مشتری را درک کنند. مهم است که در هنگام کار با داده ها اهداف تجاری داشته باشید ، به خصوص برای شرکت هایی که داده ها و بانکهای اطلاعاتی بزرگ و پیچیده را اداره می کنند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: گارشینگ
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 340 دلار
ددلاین: ترم: تابستان - شروع: April 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: August 7, 2021
حداقل نمره تافل: 92
حداقل نمره آیلتس: 7
حداقل معدل: 16
شرایط:
  • مدرک DSH2 زبان آلمانی