۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه فنی مونیخ آلمان در رشته بوم شناسی

دوره ی کارشناسی ارشد در رشته ی مهندسی اکولوژی یا به اختصار اکولوژی به بررسی رویکرد اکوسیستم در هر منطقه میپردازد و به مواردی چون محافظت از زیست بوم ها، استفاده ی علمی از زمین و موارد مرتبط میپردازد.

کشور: آلمان
دانشگاه:
رتبه: ‎55
دانشگاه TUM یا دانشگاه فنی مونیخ یکی از بهترین دانشگاههای اروپا و جز ۳ دانشگاه برتر در کشور المان است. این دانشگاه دولتی در سال 1868 تاسیس و بیش از 41000 دانشجو دارد. این دانشگاه دارای ۳ بخش دانشگاهی از جمله معماری،علم شیمی،مدنی،جغرافیایی،مهندسی محیط زیست،مهندسی برق و کامپیوتر،علوم زیستی،مدیریت،ریاضی،مهندسی مکانیک،دارو،فیزیک و ورزش می باشد. زبان اصلی دانشگاه فنی مونیخ برای تدریس المانی می باشد با این حال تدریس یک سری دروس در این دانشگاه به زبان انگلیسی هم می باشد.
رشته تحصیلی:
رشته بوم شناسی
این رشته زیر مجموعه ای از رشته زیست محسوب می شود که در مورد فعل و انفعالات موجودات زنده و محیط بیوفیزیکی آنها، که شامل اجزای بیوتیک و غیر زنده است، می باشد. مباحث اصلی این رشته شامل تنوع زیستی، توزیع، زیست توده، و جمعیت موجودات زنده و همچنین همکاری و رقابت در داخل و بین گونه ها است. اکوسیستم ها به طور پویا، در تعامل با سیستم های ارگانیسم، اجتماعاتی که آنها تشکیل می دهند و اجزای غیر زنده محیط، هستند. بوم شناسی مترادف با محیط زیست، تاریخ طبیعی یا علم محیط زیست نیست. این با علم ارتباط نزدیکی با زیست شناسی تکاملی و ژنتیک دارد.
زبان دوره: آلمانی - انگلیسی
منطقه: وایهناشتفان
طول دوره: ۲ سال
مبلغ دقیق شهریه: 320 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: October 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 31, 2120
حداقل نمره آیلتس: 7
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120
شرایط:
  • مدرک DSH2 زبان آلمانی