۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه فنی مونیخ آلمان در رشته ی علوم ورزشی

 در این دوره برای دستیابی به هدف اصلی آموزش چهار مبحث اصلی بیومکانیک و علوم اعصاب ، زیست شناسی ورزشی ، تربیت بدنی  و سلامت و در کنار این ها روانشناسی و علوم اجتماعی ، مهارت های تحقیقی و موضوعات جانبی دیگر مورد بررسی و آموزش قرار میگیرند.

کشور: آلمان
دانشگاه:
رتبه: ‎55
دانشگاه TUM یا دانشگاه فنی مونیخ یکی از بهترین دانشگاههای اروپا و جز ۳ دانشگاه برتر در کشور المان است. این دانشگاه دولتی در سال 1868 تاسیس و بیش از 41000 دانشجو دارد. این دانشگاه دارای ۳ بخش دانشگاهی از جمله معماری،علم شیمی،مدنی،جغرافیایی،مهندسی محیط زیست،مهندسی برق و کامپیوتر،علوم زیستی،مدیریت،ریاضی،مهندسی مکانیک،دارو،فیزیک و ورزش می باشد. زبان اصلی دانشگاه فنی مونیخ برای تدریس المانی می باشد با این حال تدریس یک سری دروس در این دانشگاه به زبان انگلیسی هم می باشد.
رشته تحصیلی:
رشته علوم ورزشی
علم ورزش مطالعه حرکات بدنی است که به تناسب اندام انسان ، سلامتی کامل و طول عمر کمک می کند. در حالی که طب مدرن به مردم امکان زندگی طولانی تر را داده است ، بسیاری از مردم بر این باورند که لزوماً به بهبود کیفیت زندگی افرادی که به خدمات درمانی معمولی اعتماد می کنند کمک نکرده است. این افراد اغلب به دنبال متخصصان سلامتی هستند مانند دانشمندان ورزش که به آنها کمک می کنند کیفیت سلامتی را که دوست دارند به دست آورند و حفظ کنند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: مونیخ
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 320 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: October 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 31, 2021
حداقل نمره آیلتس: 7