۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه فنی مونیخ آلمان در رشته ی زیست شناسی پرتوی

این دوره که در مقطع کارشناسی ارشد ارائه میشود یک دانش بین رشته ای در زیست شناسی پرتویی است که  تمام جنبه های مربوط به پرتوزایی مواد و استفاده و تاثیر آنها در زیست شناسی را به عنوان یک رشته اصلی از انکولوژی مدرن پوشش می دهد.

کشور: آلمان
دانشگاه:
رتبه: ‎55
دانشگاه TUM یا دانشگاه فنی مونیخ یکی از بهترین دانشگاههای اروپا و جز ۳ دانشگاه برتر در کشور المان است. این دانشگاه دولتی در سال 1868 تاسیس و بیش از 41000 دانشجو دارد. این دانشگاه دارای ۳ بخش دانشگاهی از جمله معماری،علم شیمی،مدنی،جغرافیایی،مهندسی محیط زیست،مهندسی برق و کامپیوتر،علوم زیستی،مدیریت،ریاضی،مهندسی مکانیک،دارو،فیزیک و ورزش می باشد. زبان اصلی دانشگاه فنی مونیخ برای تدریس المانی می باشد با این حال تدریس یک سری دروس در این دانشگاه به زبان انگلیسی هم می باشد.
رشته تحصیلی:
رشته زیست شناسی پرتویی
رادیوبیولوژی (همچنین به عنوان زیست شناسی پرتوی شناخته می شود ، و به طور غیرمعمول به عنوان اکتینوبیولوژی شناخته می شود) یک رشته علوم پزشکی بالینی و اساسی است که شامل مطالعه عملکرد تابش یونیزان بر موجودات زنده ، به ویژه اثرات پرتوی بر سلامتی است. اشعه یونیزه به طور کلی برای موجودات زنده مضر و به طور بالقوه کشنده است اما می تواند در پرتودرمانی برای درمان سرطان و تیروتوکسیکوز اثرات مثبتی داشته باشد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: مونیخ
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 320 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: October 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 31, 2021
حداقل نمره آیلتس: 7