x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه زارلاند آلمان در رشته علوم کامپیوتر

ددلاین این پیشنهاد فرا رسیده و قابل ارجاع نیست.

دانشجویان رشته علوم‌کامپیوتر، اغلب با روش‌ها و اصولی مواجه هستند که به رایانه و سیستم‌های نرم افزاری آن مربوط می‌شود. اما دانشجویان مهندسی کامپیوتر رشته نرم افزار، باید توانایی تحلیل و تولید محتوای جدید در زمینه‌ی مرتبط با خودشان را داشته باشند.

در این رشته، الگوریتم و تئوری‌هایی پیاده می‌گردد که مهندسان کامپیوتر با مطالعه‌ی دقیق آن‌ها و رفع خطاهای احتمالی موجود، کمک به توسعه و ساخت نرم افزار می‌نمایند.

هزینه های جانبی الزامی است.

رشته تحصیلی :
علوم کامپیوتر به بررسی علوم داده و نحوه تبدیل آن به برنامه می پردازد. از این طریق می توان با استفاده از الگوریتم ها به ذخیره و ارتباط دیجیتالی بین داده ها رسید. یک دانشجوی علوم کامپیوتر تئوری محاسبات و طراحی نرم افزار را مطالعه می کند.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : زاربروکن
هزینه خدمات اضافی : 302 دلار
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
حداقل نمره تافل : 110
حداقل نمره آیلتس : 7
حداقل تعداد واحدهای درسی : 120
مبلغ دقیق شهریه : رایگان
کشور : آلمان
دانشگاه :
دانشگاه زارلاند
رتبه: ‎468
دانشگاه زارلاند یک دانشگاه دولتی در زاربروکن در ایالت زارلاند در کشور آلمان است. این دانشگاه در ۱۹۴۸ میلادی با همکاری فرانسه در همبورگ بنیانگذاری شد و دارای شش دانشکده است که تمام شاخه‌های اصلی دانش را پوشش می‌دهد. این دانشگاه به‌ویژه در زمینهٔ علوم رایانه، زبان‌شناسی رایانشی، و علم مواد برجسته است و معمولاً در میان دانشگاه‌های برتر آلمان در این زمینه‌ها قرار دارد. تاکنون نه عضو هیئت علمی این دانشگاه برندهٔ برترین نشان علمی آلمان، جایزه گوتفرید ویلهلم لایبنیتس شده‌اند. دوزبانه بودن کارکنان دانشگاه (آلمانی و فرانسه) به دانشگاه وجهه‌ای بین‌المللی داده است.
طول دوره : 2 سال
ددلاین : ترم: زمستان - ددلاین ثبت نام: May 15, 2020

پیشنهادات مشابه