x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه هوهنهایم آلمان در رشته سیستم های محاسباتی و اطلاعاتی

سیستم های اطلاعاتی فراتر از رشته های اصلی علوم کامپیوتر و اداره تجارت است و خود را به عنوان موضوعی مستقل ، یکپارچه و میان رشته ای با شایستگی ها و روش های خاص خود می داند.

کشور: آلمان
دانشگاه:
دانشگاه هوهنهایم
رتبه: ‎651-700
دانشگاه هوهنهایم آلمان (Universität Hohenheim)، واقع در جنوب اشتوتگارت آلمان است و در سال 1818 تأسیس شده و قدیمی ترین دانشگاه شهر اشتوتگارت آلمان محسوب می شود و در حال حاضر بیش از 9600 دانشجو دارد. تخصص این دانشگاه در رشته های علوم کشاورزی و منابع طبیعی می باشد. دوره های این دانشگاه در سه مقطع کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکترا در سه دانشکده علوم کشاورزی، علوم طبیعی، دانشکده کسب و کار، اقتصاد و علوم اجتماعی برگزار می شوند.
رشته تحصیلی:
سیستم های رایانش و اطلاعاتی
سیستم اطلاعاتی یا سامانه اطلاعاتی نظام‌های سازمانی، فنی اجتماعی و رسمی هستند که برای گردآوری، پردازش، ذخیره‌سازی و توزیع اطلاعات طراحی شده‌اند.از دیدگاه سیستم‌های فنی‌اجتماعی سامانه‌های اطلاعاتی از چهار جزء تشکیل شده‌است: وظیفه، افراد، ساختار (یا نقش‌ها) و فناوری. به این دلیل سیستم‌های اطلاعاتی نه تنها به عنوان یک پایگاه داده، نرم‌افزار و سخت‌افزار بلکه به عنوان یک سیستم بزرگتر که به کمک و بهره‌گیری از آن می‌توان مدیریت تمام امور دستی و دستگاهی و تفسیر سیستم‌های ارتباطی را به راحتی انجام داد، مطرح می‌شوند.
زبان دوره: آلمانی
منطقه: اشتوتگارت
طول دوره: 3 سال
ظرفیت (نفر): 60
مبلغ دقیق شهریه: 1,672 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - ددلاین ثبت نام: July 15, 2021
حداقل تعداد واحدهای درسی: 180
شرایط:
  • مدرک زبان DSH2 آلمانی یا مدرک زبان C1 آلمانی
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱