x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه کنستانتس آلمان در رشته علوم کامپیوتر

ددلاین این پیشنهاد فرا رسیده و قابل ارجاع نیست.

 کامپیوتر رشته ای است که به طراحی و ساخت اجزای مختلف رایانه می پردازد و اهمیت زیادی دارد. هدف این رشته تربیت افرادی است که در زمینه تحلیل، طراحی، ساخت و راه اندازی دستگاه ها و مجموعه های سخت افزاری جدید، بررسی و شناخت مجموعه های سخت افزاری و نرم افزاری موجود، نگهداری، عیب یابی و تعمیر و اصلاح و توسعه فعالیت کنند. طراحی، شبیه سازی، فرآوری، پردازش، سنجش، آموزش و ویرایش تمام مفهوم هایی هستند که با بیشترین دقت و در کوتاهترین زماندر برنامه های نرم افزاری رایانه انجام می شوند. لذا هدف از این رشته تربیت نیروی متخصص برای انجام امور فوق است. این رشته در کشور ما نیز اهمیت بسیار داشته و تا مقطع دکتری تدریس می‌شود. مهندسی‌ کامپیوتر در مقطع‌ کارشناسی‌ دارای‌ دو گرایش‌ سخت‌افزار و نرم‌افزار است‌.

رشته تحصیلی :
علوم کامپیوتر به بررسی علوم داده و نحوه تبدیل آن به برنامه می پردازد. از این طریق می توان با استفاده از الگوریتم ها به ذخیره و ارتباط دیجیتالی بین داده ها رسید. یک دانشجوی علوم کامپیوتر تئوری محاسبات و طراحی نرم افزار را مطالعه می کند.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : کنستانتس
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
حداقل نمره تافل : 90
حداقل نمره آیلتس : 6
حداقل تعداد واحدهای درسی : 120
مبلغ دقیق شهریه : 1,671 دلار
کشور : آلمان
دانشگاه :
دانشگاه کنستانتس
رتبه: ‎424
دانشگاه کنستانتس واقع در کنستانتس، با بیش از ۱۰٬۰۰۰ دانشجو یکی از دانشگاه‌های معتبر کشور آلمان می‌باشد. این دانشگاه از سال ۲۰۰۷ به جمع دانشگاه‌های برتر آلمان پیوست. این دانشگاه با بسیاری از دانشگاه‌های مطرح جهان از جمله دانشگاه جانز هاپکینز، دانشگاه شیکاگو، دانشگاه هاروارد، دانشگاه کالیفرنیا و دانشگاه پرینستون همکاری دارد. کتابخانه آن به صورت ۲۴ ساعته باز است و بیش از دو میلیون کتاب دارد.
طول دوره : 2 سال
ددلاین : ترم: زمستان - ددلاین ثبت نام: May 15, 2020

پیشنهادات مشابه