x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی لیسانس دانشگاه بایرویت آلمان در رشته علوم کامپیوتر

دوره "علوم رایانه" در دانشگاه بایرث به طور گسترده مهارتهای اساسی را هم در علوم رایانه عملی و هم نظری منتقل می کند و با یک مدرک فنی حرفه ای لیسانس علوم به پایان می رسد. این نه تنها محتوای را آموزش می دهد ، بلکه مفاهیم تئوری را نیز اثبات می کند که مطابق با روندهای فعلی است. این شامل تجزیه و تحلیل ، طراحی ، اجرای و مهارت های مدیریت پروژه ، مهارت های فن آوری و همچنین مهارت های میان رشته ای ، روش شناختی و اجتماعی است.

رشته تحصیلی :
علوم کامپیوتر به بررسی علوم داده و نحوه تبدیل آن به برنامه می پردازد. از این طریق می توان با استفاده از الگوریتم ها به ذخیره و ارتباط دیجیتالی بین داده ها رسید. یک دانشجوی علوم کامپیوتر تئوری محاسبات و طراحی نرم افزار را مطالعه می کند.
زبان دوره : آلمانی
منطقه : بایرویت
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : دیپلم
مبلغ دقیق شهریه : رایگان
کشور : آلمان
دانشگاه :
دانشگاه بایروت
رتبه: ‎541
دانشگاه بایرویت یک دانشگاه تحقیقاتی واقع در شهر بایرویت کشور آلمان است. این دانشگاه در سال 1975 به عنوان یک کالج با هدف همکاری های بین المللی تاسیس شد و به مرور زمان گسترش یافت. پردیس اصلی این دانشگاه که تنها پردیس بزرگ این دانشگاه است در مرکز شهر بایرویت آلمان واقع شده است. این دانشگاه حدود 14 هزار دانشجو دارد که 3000 نفر از این تعداد را دانشجویان بین المللی از سراسر دنیا تشکیل می دهند. دانشگاه بایرویت در میان 100 دانشگاه جوان دنیا رتبه ی 72 را به خود اختصاص داده است.
شرایط :
  • B2 مدرک زبان آلمانی
طول دوره : 3 سال
ددلاین : ترم: زمستان - شروع: October 1, 2020 - ددلاین ثبت نام: July 15, 2020

پیشنهادات مشابه