۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی لیسانس دانشگاه بایرویت آلمان در رشته علوم کامپیوتر

دوره "علوم رایانه" در دانشگاه بایرث به طور گسترده مهارتهای اساسی را هم در علوم رایانه عملی و هم نظری منتقل می کند و با یک مدرک فنی حرفه ای لیسانس علوم به پایان می رسد. این نه تنها محتوای را آموزش می دهد ، بلکه مفاهیم تئوری را نیز اثبات می کند که مطابق با روندهای فعلی است. این شامل تجزیه و تحلیل ، طراحی ، اجرای و مهارت های مدیریت پروژه ، مهارت های فن آوری و همچنین مهارت های میان رشته ای ، روش شناختی و اجتماعی است.

کشور: آلمان
دانشگاه:
دانشگاه بایروت
رتبه: ‎541
دانشگاه بایرویت یک دانشگاه تحقیقاتی واقع در شهر بایرویت کشور آلمان است. این دانشگاه در سال 1975 به عنوان یک کالج با هدف همکاری های بین المللی تاسیس شد و به مرور زمان گسترش یافت. پردیس اصلی این دانشگاه که تنها پردیس بزرگ این دانشگاه است در مرکز شهر بایرویت آلمان واقع شده است. این دانشگاه حدود 14 هزار دانشجو دارد که 3000 نفر از این تعداد را دانشجویان بین المللی از سراسر دنیا تشکیل می دهند. دانشگاه بایرویت در میان 100 دانشگاه جوان دنیا رتبه ی 72 را به خود اختصاص داده است.
رشته تحصیلی:
رشته علوم کامپیوتر
علوم رایانه یا علوم کامپیوتر به مجموعهٔ مطالعاتی گفته می‌شود که به زیربناهای نظری، روش‌های طراحی و ساخت و چگونگی استفاده از رایانه می‌پردازند. علوم کامپیوتر رویکردی علمی و عملی به محاسبات (computation) و کاربردهای آن است. این علم به بررسی سیستماتیک: امکان‌پذیری، ساختار، پیاده‌سازی و مکانیزمِ محاسبه‌های روشمند (یا الگوریتم) می‌پردازد؛ که مبنای آن کسب، نمایش، پردازش، ذخیره‌سازی، ارتباط و دسترسی به اطلاعات است. رشته علوم کامپیوتر را می‌توان به زیررشته‌های نظری و عملی بسیاری تقسیم کرد. بعضی از این زیررشته‌ها، نظیر نظریه پیچیدگی محاسباتی (که خواص اساسی مشکلات محاسباتی و قابل حل بودن آن‌ها را بررسی می‌کند) بسیار انتزاعی هستند، این در حالی است که زیررشته‌های دیگر مانند گرافیک کامپیوتری به بررسی کاربردهای قابل لمس تر در دنیای واقعی تأکید دارند. اکثر زیررشته‌های علوم کامپیوتر بر چالش‌های موجود در اجرای محاسبات تمرکز دارند.
زبان دوره: آلمانی
منطقه: بایرویت
طول دوره: 3 سال
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: October 1, 2020 - ددلاین ثبت نام: July 15, 2021
شرایط:
  • B2 مدرک زبان آلمانی