x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی لیسانس دانشگاه بایرویت آلمان در رشته مهندسی برق و کامپیوتر

دانش آموزان به طور خلاصه به درک علمی و عملی راهکارهای فنی نوآورانه برای استخراج ، پردازش ، توزیع و استفاده از اطلاعات می پردازند: برای طراحی محیط های زندگی دیجیتال.

رشته تحصیلی :
مهندسی برق زیرمجموعه‌ای از مهندسی است که به مطالعه و کاربردهای مرتبط با الکتریسیته، الکترومغناطیس و الکترونیک می‌پردازد. می‌توان مهندسی برق را به دو قسمت عمده تقسیم کرد: بررسی و طراحی سیستم‌های انتقال و تبدیل انرژی الکتریکی؛ یا بررسی و طراحی سیستم‌های الکترونیکی برای پردازش و انتقال اطلاعات، نظیر رایانه‌ها، سامانه‌های مخابراتی، مدارهای مجتمع، رادارها و نظایر آن. به بیان دیگر، مهندسان برق از الکتریسیته یا برای انتقال انرژی یا برای پردازش اطلاعات استفاده می‌کنند.
زبان دوره : آلمانی
منطقه : بایرویت
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : دیپلم
مبلغ دقیق شهریه : رایگان
کشور : آلمان
دانشگاه :
دانشگاه بایروت
رتبه: ‎541
دانشگاه بایرویت یک دانشگاه تحقیقاتی واقع در شهر بایرویت کشور آلمان است. این دانشگاه در سال 1975 به عنوان یک کالج با هدف همکاری های بین المللی تاسیس شد و به مرور زمان گسترش یافت. پردیس اصلی این دانشگاه که تنها پردیس بزرگ این دانشگاه است در مرکز شهر بایرویت آلمان واقع شده است. این دانشگاه حدود 14 هزار دانشجو دارد که 3000 نفر از این تعداد را دانشجویان بین المللی از سراسر دنیا تشکیل می دهند. دانشگاه بایرویت در میان 100 دانشگاه جوان دنیا رتبه ی 72 را به خود اختصاص داده است.
شرایط :
  • C1 مدرک زبان آلمانی
طول دوره : 3 سال
ددلاین : ترم: زمستان - شروع: October 1, 2020 - ددلاین ثبت نام: July 15, 2020

پیشنهادات مشابه