۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه ارلانگن-نورنبرگ آلمان در رشته مهندسی مخابرات و چند رسانه ای

این برنامه بر مفاهیم اساسی ارتباطات پیشرفته و چندرسانه ای برای تحقیق و توسعه از پیش رو تأکید دارد. فن آوری های CME رشد سریع را تجربه کرده و به اهمیت اقتصادی بالایی در سراسر جهان دست یافته اند. نمونه ها در گفتگوی دیجیتالی ، کدنویسی صوتی و تصویری ، انتقال دیجیتال و شبکه های ارتباطی بیشمار هستند. این دانشکده با سابقه و پژوهش محور پیوندهای محکمی با صنعت پیشرفته داخلی و بین المللی برقرار می کند و به دانشجویان کمک می کند تا با شرکت های برجسته در فن آوری های صوتی ، سیستم های پزشکی و ارتباطات سیار و نوری ارتباط برقرار کنند.

کشور: آلمان
دانشگاه:
دانشگاه ارلانگن - نورنبرگ
رتبه: ‎216
دانشگاه فردریش-آلکساندر ارلانگن-نورنبرگ دومین دانشگاه عمومی ایالت بایرن در شهر ارلانگن واقع در کشور آلمان می‌باشد که در سال ۱۷۴۳ میلادی بنا شده‌است. این دانشگاه عمومی که با بودجه دولتی اداره می‌شود و یکی از مراکز مهم تحقیقاتی-آکادمیک آلمان به‌شمار می‌آید در حال حاضر حدود ۴۰ هزار دانشجوی ثابت و ۴۰۰ عضو هیئت علمی و محقق شامل ۵۷۹ مدرس دارد.
رشته تحصیلی:
رشته چندرسانه ای
رشته دانشگاهی مطالعات مولتی مدیا (چند رسانه ای) تمرکز بر درک فن آوری ها و ابعاد فرهنگی ارتباط منابع رسانه های سنتی با منابع مبتنی بر رسانه های جدید برای پشتیبانی از سیستم اجتماعی دارد. این نوع مطالعات در طی دهه 90 میلادی و پیشرفت ابزارهای چند رسانه ای و همینطور فراگیر شدن دیسک ها (لوح های فشرده) به عنوان رشته ای برای مطالعه مباحث مربوط به آنها، مطرح شد. با گذشت زمان و پیشرفت های بیشتر تکنولوژی، امروزه یکی از مهم ترین مباحث این رشته اینترنت محسوب می شود. اینترنت علاوه بر مفهوم های سنتی رسانه شامل موضوع، تئوری، داستان و رویه و مدهای رایج، دارای فرهنگ خاص خود نیز می باشد. بنابراین افراد فعال در این رشته همواره باید برای جذاب و به روز نگه داشتن محتویات اینترنت از دیدگاه یک رسانه، نیاز های کاربر را نیز باید تامین کنند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: ارلانگن
طول دوره: 2 سال
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: October 1, 2020 - ددلاین ثبت نام: May 15, 2021
حداقل نمره تافل: 87